




---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739





Nie takie wynalazki rekrutowaliśmy 


OK już się nie przyczepiam. Dobrej nocki


Dodam, że aspołeczność, polega na nie utrzymywaniu kontaktów społecznych. Nie panowanie nad agresją to zupełnie inna sprawa. Osoba aspołeczna nie podejdzie do Ciebie porozmawiać, a tym bardziej nie uderzy. 




tylko tracilem czas na glupie spotkania. nie ma co sie pchac na sile w glupie zwiazki, sam widze moje kolezaneczki ktore co tydzien maja nowego chlopaka, z reguły jakiegoś pedałka i sie podniecaja jaka to wielka miłość.
przyjdzie czas na powazny związek jak bd miał ze 20 lat i trzeba bedzie mysles o załozeniu rodziny. teraz trzeba jeździć. 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości