






Mogliście podsunąć pomysł to by było OK.

A teraz podziękuję za naklejki. Po cholerę zamawiać?To i ja 2 biore. Będzie możliwość przelewu cy tylko sms ?





sami nie wiedzą czego chcą
ale musze zobaczyć czy dla brata sie spodoba 


A ci co się zgłaszają i nie kupują to niech się kur*a zastanowią, bo chłopak swoje pieniądze zainwestował i teraz zostanie sam z naklejkami
no ale możliwe, że ktoś z nowych userów będzie chciał i jak wpłaci Prezes jak będzie miał kilka to im wyśle 






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości