• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Naklejki z adresem do forum

Istotne sprawy dotyczące forum.

KtĂłra naklejka jest najÂładniejsza?

1
7
13%
2
2
4%
3
34
63%
4
6
11%
5
1
2%
Naklejka co jest na samej górze tematu
4
7%
 
Liczba głosów: 54

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: Stunti » sob 15 sty, 2011

A noto przepraszam i zwracam honor <zalamka>
Obrazek


Awatar użytkownika
GrzesQ
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Sokó³ka/Bia³ystok
Kontaktowanie:

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: GrzesQ » ndz 16 sty, 2011

Ja z kolegą, nie zgłaszamy się po naklejki, bo niestety, ciemne kolory moto :/

Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: prezes » ndz 16 sty, 2011

Stunti, Jaką formę płatności wybierasz? Tak jak Ci pisałem nie ma możliwości za pobraniem.
GrzesQ, wiem, zamuliłem się w akcji bo też mogłem z 20 białych naklejek zamówić :/ Mogliście podsunąć pomysł to by było OK.

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: Stunti » ndz 16 sty, 2011

to ja podziękuje za naklejki bo i tak ich nie będzie widać bo mam wszystkie motory czarne chyba że zamówisz białe
Ostatnio zmieniony ndz 16 sty, 2011 przez Stunti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: ZiomeK » ndz 16 sty, 2011

Stunti, tak się nie robi.
To i ja 2 biore :) . Będzie możliwość przelewu cy tylko sms ?
A teraz podziękuję za naklejki. Po cholerę zamawiać?
Każdy chce i gówno wychodzi z Waszych transkacji
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg


Awatar użytkownika
dyzio0394
Weteran
Weteran
Posty: 327
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: KĂŞtrzyn

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: dyzio0394 » ndz 16 sty, 2011

Stunti, najpierw pisałeś się na naklejki a teraz zostawiasz prezesa z naklejkami, których wszystkich sobie na moto nie naklei, a kasę w naklejki, które ty zamówiłeś zainwestował. To nie fair każdy kto się na nie pisał powinien je wziąć. Ale wy jak dzieci się zachowujecie tzn. dużo dzieci tutaj jest i następnym razem nikt wam nic nie zamówi dopóki kasy nie będzie.
Obrazek
Moje SalmiÂątko ;D
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Salmo/117212
Zapraszam!!! Komentarze mile widziane, na pewno siĂŞ odwdziĂŞczĂŞ. ;)

Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: Dargas » ndz 16 sty, 2011

Ziom97, To prawda. Jak ktoś nie ma pieniędzy to sie nie bierze !

Awatar użytkownika
prezes
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 435
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: SÂławoborze/Koszalin

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: prezes » ndz 16 sty, 2011

Jak ktoś jest nieodpowiedzialny to zawsze będą takie sytuacje. Dlatego jak będziemy robić kolejne takie akcje na forum, to najpierw lista, wpłacają kasę i dopiero zamawiamy towar. Bo inaczej to nie będzie sensu.
Jutro wysyłam naklejki do tych osób:
- dargas 2
- gabriel172 2
- dyzio0394 2
- mateusz167 1
- Ziom97 2
- pavaczek 2
- choinka 1
- teusz66 2
- andyhetman 2
- speeder 2
- Ogarek75 2 - podaj mi dane na PW do wysyłki.

Brukx, czekam na Twoją wpłatę kasy i wysyłam.
Kuba2354, z tym delikwentem nie mam żadnego kontaktu....

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: mateusz167 » ndz 16 sty, 2011

z tymi ludzmi tak jest ;/ sami nie wiedzą czego chcą ;/
prezes, Jak do mnie przyjdzie naklejka i spodoba sie mojemu bratu to jak jeszcze by zostały to ja bym wpłacił kase i wziął jeszcze jedną ;) ale musze zobaczyć czy dla brata sie spodoba ;)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: to&owo » ndz 16 sty, 2011

ja ew może jeszcze wezmę też dla brata ,bo widzę ,że niektórzy to naprawdę "odpowiedzialne "osoby. przecież od początku było wiadomo,że one będą czarne

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: Prelude » ndz 16 sty, 2011

No szkoda, że tylko czarne, ale kit pomyśle gdzie przykleję bo myślałem, że na ten czarny plastik gdzie moduł, ale nakleje gdzie indziej :D A ci co się zgłaszają i nie kupują to niech się kur*a zastanowią, bo chłopak swoje pieniądze zainwestował i teraz zostanie sam z naklejkami ;/ no ale możliwe, że ktoś z nowych userów będzie chciał i jak wpłaci Prezes jak będzie miał kilka to im wyśle :)
Ostatnio zmieniony ndz 16 sty, 2011 przez Prelude, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: Dargas » ndz 16 sty, 2011

Jak przyjdą naklejki i mi sie spodobają się wezmę jeszcze dwie na kufer

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: Alpen » ndz 16 sty, 2011

prezes, no dziś spróbuję przelać kasę :)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: choinka » ndz 16 sty, 2011

No nie fajnie się zachował nie tylko w stosunku do prezesa ale też do wszystkich innych. Ja jeszcze sam nie wiem gdzie przykleję naklejkę pomyśle przypasuję w kilka miejsc i się zobaczy. Jak mi jedna nie wystarczy to jeszcze raz zamówię. Jak na tą chwile to czekam spokojnie za wysyłką jak dojdzie napisze i będę zadowolony :)

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Naklejki z adresem do forum

Postautor: Stunti » ndz 16 sty, 2011

Dobra, sprawa z naklejkami załatwiona przeprosiłem prezes, i wysłałem pieniądze.
Ps. Przepraszam wszystkich <zalamka>
Obrazek



Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl