• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Zaprezentuj swoją maszynę
fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » śr 18 lip, 2012

Lukas16, są fotki tak jak obiecałem :)
Ze zmian jakie miały miejsce ostatnio to:
- gaźnik Mikuni vm26
- opona Metzeler szosowa na tył
- błotnik Polisport
- łańcuch DID

W planach jest jeszcze obicie kanapy czarną skórą, ale to za jakiś czas :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


photo hosting


Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: Szczepan » śr 18 lip, 2012

Podoba mi się to twoje moto :> Fajne wentylki <smile>

Awatar użytkownika
ChillOut
Weteran
Weteran
Posty: 264
Rejestracja: sob 21 kwie, 2012
Lokalizacja: Gilowice (woj. ÂślÂąskie)

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: ChillOut » śr 18 lip, 2012

Ładne moto :D
Myślałeś nad wymianą kierunków? :)
Motorynka > Romet Ogar 900 '08r. > Aprilia RS50 '04r. > Honda NSR 125R '99r.

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » śr 18 lip, 2012

Tak ChillOut, miałem wcześniej przeźroczyste takie http://allegro.pl/kierunkowskazy-kierun ... 60131.html ale się rozleciały po czasie to wróciłem do seryjnych, przynajmniej są solidne :D

Awatar użytkownika
ChillOut
Weteran
Weteran
Posty: 264
Rejestracja: sob 21 kwie, 2012
Lokalizacja: Gilowice (woj. ÂślÂąskie)

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: ChillOut » śr 18 lip, 2012

A nad strzałkami myślałeś ? :) Ja w ogarku dobre 10k km zrobiłem i nic sie nie rozleciało :P
Motorynka > Romet Ogar 900 '08r. > Aprilia RS50 '04r. > Honda NSR 125R '99r.


fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » śr 18 lip, 2012

Myślałem ale to wszystko kosztuje :) Jak na razie to już baaaardzo dużo włożyłem w moto, a zwłaszcza w ostatnim czasie. Kierunki to dla mnie akurat drugorzędna sprawa, wcześniej już bym wolał co innego zmienić za tą kasę. Po za tym kupiłem też ostatnio odzież ochronną na deszcz, osłony butów i rękawice więc wydatków było dużo. Jak na razie to tylko kanapę planuję obić na czarno i tyle.

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: lukasz » śr 18 lip, 2012

Bardzo ładnie wygląda, świetnie utrzymany. :>
Szerokości

Awatar użytkownika
Gusmas
Majster
Majster
Posty: 144
Rejestracja: wt 09 sie, 2011
Lokalizacja: Warszawa-MokotĂłw

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: Gusmas » śr 18 lip, 2012

Nigdy mi się nie podobały te motorki, ale Twój jest piękny :P

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: pavaczek » śr 18 lip, 2012

skąd masz taki pokrowiec na telefon? ;)

fake4r

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: fake4r » śr 18 lip, 2012

To jest taki jak na tej aukcji http://allegro.pl/wodoodporne-etui-uchw ... 24207.html tyle że ja kupowałem trochę taniej niż tu jest albo za 39 albo 49 już nie pamiętam.
Ostatnio zmieniony śr 18 lip, 2012 przez fake4r, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: Lukas995 » śr 18 lip, 2012

Fajne, bardzo mi się podoba ;) !

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: pavaczek » śr 18 lip, 2012

spoko, dzięki za linka, fajny bajer ;) przyda mi się ;] moto ogólnie fajne, nie przepadam za tymi "crossami" ale ten mi się podoba ;]

Sp3r
Majster
Majster
Posty: 80
Rejestracja: pn 19 mar, 2012
Lokalizacja: BĂŞdzin

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: Sp3r » śr 18 lip, 2012

Ładny :) A mogę zapytać ile dałeś za błotnik? ;d


Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: Kingway Yamasaki - Project MONSTER

Postautor: polo » pt 20 lip, 2012

fake4r, sporo zapłaciłeś :D Spokojnie można podobne wyrwać za 20zł mniej, akurat na wysyłkę :D
Moto świetnie się prezentuje. Może swojego kiedyś doprowadzę do takiego stanu. Niestety moje plastiki nie wytrzymały presji :D Czarny lakier nadaje mu lekkości. Wygląda mniej klocowato niż oryginalny szary.

Kanapę ja osobiście obiłbym czymś innym niż skóra. Jak jej nie zadbasz- a będzie ciężko, bo słońce, deszcz itp- to zacznie twardnieć i pękać. Ja zastanawiałem się nad czymś antypoślizgowym jak w profesjonalnych sprzętach.
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron