fake4r, sporo zapłaciłeś

Spokojnie można podobne wyrwać za 20zł mniej, akurat na wysyłkę
Moto świetnie się prezentuje. Może swojego kiedyś doprowadzę do takiego stanu. Niestety moje plastiki nie wytrzymały presji

Czarny lakier nadaje mu lekkości. Wygląda mniej klocowato niż oryginalny szary.
Kanapę ja osobiście obiłbym czymś innym niż skóra. Jak jej nie zadbasz- a będzie ciężko, bo słońce, deszcz itp- to zacznie twardnieć i pękać. Ja zastanawiałem się nad czymś antypoślizgowym jak w profesjonalnych sprzętach.