1. http://allegro.pl/kierunkowskaz-kierunk ... 35786.html
2. http://allegro.pl/tuning-kierunkowskazy ... 92460.html
ale nie czysto czarne, tylko z obudową carbon




Bierz ledy bo ładniejsze i lepiej zrobione 


bardzo ladnie wygladaja 


hujowe są .. mam te z drugiego linku i są bardzo dobre póki co 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739











BeNeK pisze:o koleżanka i to z moich okolic![]()
sylwio skarbie powiem ci że te ledy są uja warte![]()
kotku ja bym ci polecił np takie
ps. nr możesz mi podesłać na pw

BeNeK pisze:o koleżanka i to z moich okolic

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


Lukas16 pisze:BeNeK pisze:o koleżanka i to z moich okolic
taaa chyba moje okolice
BeNeK pisze:ja mam bliżej
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości