• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

które kierunkowskazy lepsze ?

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
sylwia97
Uczeń
Uczeń
Posty: 29
Rejestracja: czw 05 lip, 2012
Lokalizacja: PrzemyÂśl

które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: sylwia97 » sob 07 lip, 2012

siemka, mam zamiar kupić nowe kierunkowskazy do kingway street. tylko mam dylemat które wybrać <zniesmaczony>

1. http://allegro.pl/kierunkowskaz-kierunk ... 35786.html

2. http://allegro.pl/tuning-kierunkowskazy ... 92460.html
ale nie czysto czarne, tylko z obudową carbon


Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: Vesper » sob 07 lip, 2012

sylwia97, W tych drógich ta chińska guma pęka po czasie :/ Bierz ledy bo ładniejsze i lepiej zrobione :)
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: Bumek » sob 07 lip, 2012

Ledy ^^ bardzo ladnie wygladaja ;p
Ostatnio zmieniony sob 07 lip, 2012 przez Bumek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: Lukas995 » sob 07 lip, 2012

Tylko nie LEDY !! hujowe są .. mam te z drugiego linku i są bardzo dobre póki co ;)

Stunter908
Specjalista
Specjalista
Posty: 175
Rejestracja: pt 27 kwie, 2012
Lokalizacja: CheÂłm

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: Stunter908 » sob 07 lip, 2012

Ledy słabsze i do tego trzeba przerywacz nowy.
Po dÂługiej przerwie ponownie na forum.


Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: Pawlos312 » sob 07 lip, 2012

Led'ów prawie nie widać, bierz te normalne z żarówką.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: Szczepan » sob 07 lip, 2012

Ja bym brał te ze zwykłą żarówką ;)

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: Bumek » sob 07 lip, 2012

http://www.youtube.com/watch?v=2_Fz3Si1S3c

Co wy mowicie, b dobrze widac .. xd
i patrzcie jak to fajnie wyglada
ja bym bral ledy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: choinka » sob 07 lip, 2012

No więc normalne żarówkowe i te LED niemal że tak samo widać. W tych zwykłych w końcu guma mi pękła i nic sie nie dało zrobić. Kleiłem to i nic, kupiłem te LED i jak narazie nie narzekam. Sam kierunek z tej gumy wypadł mi jak zahaczyłem ale wsadziłem spowrotem i można było dalej użytkować. Zwykłe miałem jakieś półtora roku.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: BeNeK » sob 07 lip, 2012

o koleżanka i to z moich okolic ;]
sylwio skarbie powiem ci że te ledy są uja warte ;)
mam takie w kymco
badziewie że szok... Kierunki wychodzą z tych gum... W ładny słoneczny dzień widać je tak jak gwiazdy przy słońcu...

tych drugich nie miałem ale po wyglądzie mogę stwierdzić że przynajmniej mocniej je widać ;)

kotku ja bym ci polecił np takie
http://allegro.pl/tuning-kierunki-kieru ... 21365.html

są mocne i całkiem całkiem wyglądają ;)

ps. nr możesz mi podesłać na pw <figielek>
Ostatnio zmieniony sob 07 lip, 2012 przez BeNeK, łącznie zmieniany 1 raz.
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Boczo
Specjalista
Specjalista
Posty: 201
Rejestracja: czw 23 gru, 2010
Lokalizacja: czÂłuchĂłw

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: Boczo » sob 07 lip, 2012

Obrazek

Awatar użytkownika
Stefcio997
Weteran
Weteran
Posty: 337
Rejestracja: sob 17 mar, 2012
Lokalizacja: Olsztyn (W-M)

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: Stefcio997 » sob 07 lip, 2012

BeNeK pisze:o koleżanka i to z moich okolic ;]
sylwio skarbie powiem ci że te ledy są uja warte ;)

kotku ja bym ci polecił np takie


ps. nr możesz mi podesłać na pw <figielek>

Leje! <lol2>
Boczo, z capslockiem wcale się ciekawiej nie czyta.
Z tych to ledy lepsze, ale ogółem to jedno chińskie g*wno.
She's not girl, she's so bad.
She's the best ride I ever had.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22630240

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: Lukas995 » sob 07 lip, 2012

BeNeK pisze:o koleżanka i to z moich okolic ;]


taaa chyba moje okolice :D

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: BeNeK » sob 07 lip, 2012

ja mam bliżej ;]
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: które kierunkowskazy lepsze ?

Postautor: Bubles » sob 07 lip, 2012

Lukas16 pisze:
BeNeK pisze:o koleżanka i to z moich okolic ;]


taaa chyba moje okolice :D


BeNeK pisze:ja mam bliżej ;]


Umówcie się na bitwę w piaskownicy, nie zapomnijcie wiaderek i łopatek ;d


Co do topicu, to te co podał BeNek są wyczepiste, no i przynajmniej nikt w kuper nie wjedzie.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl