witam
mam zamiar poprawić troche wygląd mojego motorka
w gre wchodzą wszystkie rzeczy
-malowane felgi
-malowanie silnika
-oklejenie karbonem (czrny, czerwony lub biały)]
-oklejenie stickerbombem
-nowe kierunki, lusterka
i co wam jeszcze przyjdzie do głowy
link do folii:
http://allegro.pl/folia-carbon-3d-tunin ... 85225.html
napiszcie:
co według was będzie ładnie wyglądać
ja osobiście myślałem żeby motor był czarno-czerwony
czyli:
połączenie czerwonego i czarnego karbonu
silnik pomalować na czarno i na czerwono dać znaczek benzera
felgi pomalować na czerwono
może lepiej będzie wyglądać w innych kolorach??
napiszcie swoją opinie.




ja kupiłem farby na next tydzień będę malował tak właśnie 
---> 
