• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

TUNING benzer shaft (naked, gb)

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

TUNING benzer shaft (naked, gb)

Postautor: danielafel » ndz 24 cze, 2012

witam
mam zamiar poprawić troche wygląd mojego motorka
w gre wchodzą wszystkie rzeczy
-malowane felgi
-malowanie silnika
-oklejenie karbonem (czrny, czerwony lub biały)]
-oklejenie stickerbombem
-nowe kierunki, lusterka

i co wam jeszcze przyjdzie do głowy
link do folii:
http://allegro.pl/folia-carbon-3d-tunin ... 85225.html


napiszcie:
co według was będzie ładnie wyglądać

ja osobiście myślałem żeby motor był czarno-czerwony
czyli:
połączenie czerwonego i czarnego karbonu
silnik pomalować na czarno i na czerwono dać znaczek benzera
felgi pomalować na czerwono

może lepiej będzie wyglądać w innych kolorach??
napiszcie swoją opinie.
Ostatnio zmieniony ndz 24 cze, 2012 przez danielafel, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: TUNING benzer shaft (naked, gb)

Postautor: Lukas995 » ndz 24 cze, 2012

Pomyśl o pomalowaniu silnika na kremowo-czarno ;d ja kupiłem farby na next tydzień będę malował tak właśnie ;d

proponuję Ci jeszcze trochę tył dźwignąć ale nie dużo i zamiast oryginalnego chlapacza podwiesić rejestrację ;d tzn tak zaraz pod lampą ;p

Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: TUNING benzer shaft (naked, gb)

Postautor: danielafel » ndz 24 cze, 2012

jak już pomalujesz to wyślij foto jak to będzie wyglądać ;P

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: TUNING benzer shaft (naked, gb)

Postautor: Lukas995 » ndz 24 cze, 2012

Mniej więcej tak

Obrazek

Obrazek

jeszcze myślę nad tym

Obrazek

ale już farbę kremową kupiłem to nie wiem .. ;d

tomas760
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 14 kwie, 2012
Lokalizacja: ropczyce

Re: TUNING benzer shaft (naked, gb)

Postautor: tomas760 » ndz 24 cze, 2012

danielafel czarno-czerwony będzie super tylko pomaluj matem np felgi na czerwony mat.
widziałem nsr z felgami z czerwonym matem zajebiście to wygląda


Awatar użytkownika
danielafel
Specjalista
Specjalista
Posty: 152
Rejestracja: wt 28 lut, 2012
Lokalizacja: Stegna

Re: TUNING benzer shaft (naked, gb)

Postautor: danielafel » ndz 24 cze, 2012

myślałem żeby zrobić taki bak tylko zastanawiam się nad kolorem
np bak i te boczne plastiki na taki kolor
a plastiki z tyłu i błotnik przedni na czerwono
do tego felgi na czerwony mat
http://www.youtube.com/watch?v=iK3r9ohW ... ure=fvwrel
Ostatnio zmieniony ndz 24 cze, 2012 przez danielafel, łącznie zmieniany 1 raz.

tomas760
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 14 kwie, 2012
Lokalizacja: ropczyce

Re: TUNING benzer shaft (naked, gb)

Postautor: tomas760 » śr 27 cze, 2012

będzie super wyglądało tylko jeśli pomalujesz matem. bo akrylem do du** wyjdzie



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl