


odd9 pisze:Chce miec troszke szerszy laczek w moto i taka oponka mi sie spodobala, ale czy wejdzie na rozmiar 3.25/18? Słyszałem gdzieś, ze da rade.
http://allegro.pl/110-80-18-michelin-ma ... 42362.html







Tomo26 pisze:Siema, opłaca się kupić tą oponę?http://allegro.pl/90-80-14-michelin-m29s-promocja-1715-i2419112225.html
Na aukcji jest napisane "Rodzaj: Przód" czyli że na przód tak?, a ja bym chciał założyć na tył.Różnicy nie ma?
tylko to jest rozmiar 14, a w kingway'u masz 14?Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości