• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Opony

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
Awatar użytkownika
GonzO
Majster
Majster
Posty: 103
Rejestracja: sob 28 kwie, 2012
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Opony

Postautor: GonzO » pt 04 maja, 2012

110 szerokości to 4.00
SzerokoÂści ;)

http://motoalbum.pl/pojazd/6126 cumko GR 200 ; ) sprzedany ; (


Awatar użytkownika
atlasik
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: czw 17 maja, 2012
Lokalizacja: Gliwice

Re: Opony

Postautor: atlasik » czw 17 maja, 2012

Mam pytanie zastanawiam sie nad oponami a mianowicie chodzi mi o przód z tyłu mam opone rozmiaru 3.25 -18 a z przodu 2.75 -18 cz moge założyć taką samą opone na przód jak z tyłu??? na widełkach jest dość luzu tylko cz felga nie jest węższa niż z tyłu wizualnie nie jest. A o to opona którą bym chciał włożyc na przód http://www.oponeo.pl/dane-opony-motocyk ... -tyl-tt-rf

[ Dodano: |17 Maj 2012|, o 21:03 ]
odd9 pisze:Chce miec troszke szerszy laczek w moto i taka oponka mi sie spodobala, ale czy wejdzie na rozmiar 3.25/18? Słyszałem gdzieś, ze da rade.

http://allegro.pl/110-80-18-michelin-ma ... 42362.html




witam zakładałeś opone do swojego bartona wiec chyba bd wiedział o co mi chodzi a chodzi mi o to żeby włozyc opone rozmiaru 3.25 18 na przód bo jest za cieka chyba ze masz jakies pomysły zeby było szezej z przodu chetnie podpatrze dzieki/..
Ostatnio zmieniony pt 18 maja, 2012 przez atlasik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Opony

Postautor: Maciek » czw 17 maja, 2012

Felgi są raczej takie same, ale czy wejdzie gwarancji nie daje, popraw link
Obrazek

adrol

Re: Opony

Postautor: adrol » czw 17 maja, 2012

zmierz szerokość felgi choćby na rantach suwmiarką, jeśli będą takie same to pakuj, ale po pierwsze po co? Oto problemy jakie możesz napotkać:
-będzie za szeroka
-licznik będzie zaniżał
-większe opory toczenia.
No chyba, że dużo latasz po piaszczystych terenach, na asfalt nie ma sensu.

Awatar użytkownika
Stefcio997
Weteran
Weteran
Posty: 337
Rejestracja: sob 17 mar, 2012
Lokalizacja: Olsztyn (W-M)

Re: Opony

Postautor: Stefcio997 » czw 17 maja, 2012

atlasik, opony na tył są inne niż przednie, stracisz na prowadzeniu. Z reguły gdzieś jest wymiar koła na nim wytłoczony.
Z resztą, różnica w rozmiarze jest celowa, ułatwia prowadzenie gdy się pochylisz, przy dwóch takich samych będzie się prowadził równie stabilnie jak wózek sklepowy przy 80km/h ;p
She's not girl, she's so bad.
She's the best ride I ever had.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22630240


KredeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 174
Rejestracja: wt 03 kwie, 2012
Lokalizacja: WÂłocÂławek

Re: Opony

Postautor: KredeK » czw 17 maja, 2012

Dętka z o rozmiarze 2.75-3.00 podejdzie pod oponę 110/80 czy raczej kupić inną?

Awatar użytkownika
atlasik
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: czw 17 maja, 2012
Lokalizacja: Gliwice

Re: Opony

Postautor: atlasik » pt 18 maja, 2012

dzięki za odp link poprawiony chciałem właśnie wsadzić taką opone na przód http://www.oponeo.pl/dane-opony-motocyk ... -tyl-tt-rf no ale jak mam stracić na tym to wole wybrać coś w rozmiarze o szerszym kapturze troche cieka ta opona którą aktualnie mam :( ;)
Ostatnio zmieniony pt 18 maja, 2012 przez atlasik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cichy
Majster
Majster
Posty: 132
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Okolice ÂŁodzi
Kontaktowanie:

Re: Opony

Postautor: Cichy » śr 30 maja, 2012

Ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej o tej oponie ??
http://moto.allegro.pl/opona-18x325-mm-i2365139984.html

Awatar użytkownika
GonzO
Majster
Majster
Posty: 103
Rejestracja: sob 28 kwie, 2012
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Opony

Postautor: GonzO » śr 13 cze, 2012

to jakaś chińska, sądząc po cenie i wyglądzie, wolałbym kupić markową używkę za tą cene.
SzerokoÂści ;)



http://motoalbum.pl/pojazd/6126 cumko GR 200 ; ) sprzedany ; (

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: Opony

Postautor: polo » ndz 17 cze, 2012

Miał ktoś styczność z oponami Shinko? Znalazłem taką 90/90-21 za 180zł. Strasznie miękka guma, brać?
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek

Awatar użytkownika
Tomo26
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: śr 16 maja, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Opony

Postautor: Tomo26 » wt 19 cze, 2012

Siema, opłaca się kupić tą oponę?http://allegro.pl/90-80-14-michelin-m29s-promocja-1715-i2419112225.html

Na aukcji jest napisane "Rodzaj: Przód" czyli że na przód tak?, a ja bym chciał założyć na tył.Różnicy nie ma?

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Opony

Postautor: Czyżu15 » wt 19 cze, 2012

Tomo26 pisze:Siema, opłaca się kupić tą oponę?http://allegro.pl/90-80-14-michelin-m29s-promocja-1715-i2419112225.html

Na aukcji jest napisane "Rodzaj: Przód" czyli że na przód tak?, a ja bym chciał założyć na tył.Różnicy nie ma?

różnicy nie ma oponka dobra , możesz brać ;) tylko to jest rozmiar 14, a w kingway'u masz 14?
only vag

Awatar użytkownika
Tomo26
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: śr 16 maja, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Opony

Postautor: Tomo26 » wt 19 cze, 2012

Czyżu15 pisze:kingway'u masz 14?


Tak, mam. :)

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Opony

Postautor: Czyżu15 » wt 19 cze, 2012

Tomo26, to się nie zastanawiaj jak masz kasę ;]
only vag

Awatar użytkownika
atlasik
Majster
Majster
Posty: 85
Rejestracja: czw 17 maja, 2012
Lokalizacja: Gliwice

Re: Opony

Postautor: atlasik » czw 21 cze, 2012

Elo mam pytanie cz dętka 110/90/18 wejdzie do opony 110/80/18 ???
BS-4T-125 Âłapie chwile ulotne jak ulotka!



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl