• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Przedłużki Amorków

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Przedłużki Amorków

Postautor: Nartivun » ndz 20 maja, 2012

Siema.Orientuje się ktoś jakie przedłużki najlepiej pasują do motorków typu Naked? Ile cm kupić, żeby ładnie wyszło? Prosiłbym o link do pasujących ;) Pozdrawiam.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125


Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Żaba » ndz 20 maja, 2012

Najlepiej zrobić samemu a długość 4-5cm :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Lukas995 » ndz 20 maja, 2012


Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Nartivun » ndz 20 maja, 2012

I przykręcamy od dołu? Ciekawe jak by mój router wyglądał z dupą do góry ;p
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Żaba » ndz 20 maja, 2012

Nartivun, Na 100% lepiej ale błotnik wtedy i wszystko wypad sama tablica i kierunki :d
Obrazek


Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Nartivun » ndz 20 maja, 2012

No w to lato błotnik idzie do kosza tylko mocowanie tablicy muszę jakieś znaleźć.U mnie lampa tylna na błotniku się trzyma, więc może być problem.Najwyżej się tnie tylko ;)
Ostatnio zmieniony ndz 20 maja, 2012 przez Nartivun, łącznie zmieniany 1 raz.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: polo » ndz 20 maja, 2012

najlepiej zrób tak:
postaw moto na centralnej/stojaku/ cegłach tak, żeby dotykało obydwoma kołami do ziemi i odkręć tylne amorki. Później możesz sobie coś podstawiać pod ramę z tyłu i podnosić tym samym tył. Popatrz sobie na jakiej wysokości najlepiej się prezentuje, zmierz odległość otworów amortyzatorów od mocowania przy wachaczu i zrób przedłużkę o takiej długości ;)
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Lukas995 » ndz 20 maja, 2012

Ja mam robione i trzyma już długo ;)

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Nartivun » ndz 20 maja, 2012

A jak je zrobić? Z czego wykonać najlepiej?
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Lukas995 » ndz 20 maja, 2012

Nartivun, Ja mam z profilu stalowego zrobione :D
Obrazek TAKi :D

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Nartivun » ndz 20 maja, 2012

heh.to chyba lepiej kupię gotowe ;p
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Lunatyk^ » ndz 20 maja, 2012

ja zrobiłem sam z płaskownika ;p
Żadna siła ich nie jest w stanie wygiąć ;d

adrol

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: adrol » ndz 20 maja, 2012

płaskownik + profil stalowy i masz za grosze przedłużki.

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Lunatyk^ » ndz 20 maja, 2012

adrol pisze:płaskownik + profil stalowy i masz za grosze przedłużki.


Ja z samego płaskownika zrobiłem ;)

Awatar użytkownika
Nartivun
Weteran
Weteran
Posty: 261
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Koszalin

Re: Przedłużki Amorków

Postautor: Nartivun » sob 09 cze, 2012

A jaki to płaskownik i jak myślcie to zrobili ;)? Mógłbym prosić o jakieś foto od Lunatyk^, albo Lukas16, ?? Byłbym wdzięczny ;) A i czy taka samoróbka wytrzyma?
Ostatnio zmieniony sob 09 cze, 2012 przez Nartivun, łącznie zmieniany 1 raz.
OdwiedÂź mĂłj temat : Zipp PRO 125



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl