Pozdrawiam.



Pozdrawiam.












---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

TAKi 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739


adrol pisze:płaskownik + profil stalowy i masz za grosze przedłużki.


? Mógłbym prosić o jakieś foto od Lunatyk^, albo Lukas16,
Byłbym wdzięczny
A i czy taka samoróbka wytrzyma?Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości