• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Lukas87
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 01 mar, 2012
Lokalizacja: SMI

Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Lukas87 » czw 01 mar, 2012

Witam

Chciałbym zapytać was o zamiennik opony fabrycznej 3.50 16 wiekszość wkłada 120/80 R16 jednak dla mnie to za szeroko bo opory toczenia robia swoje i czesto jezdze w 2 osoby a zebatke mam 15z i mysle miedzy 100 a 110 ale jaki profil na 80 czy 90?? Może ktoś polecić jakąś albo wysłać link z fajną oponką w cenie do 200zł na tył??
Jaka różnica w średnicy koła jest ??


Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Tłoku » czw 01 mar, 2012

Ja mam 110/80/16 I idealnie sie spisywała..
Tutaj jak chcesz to masz link z fajna oponka i dosyć dobra cena :)
http://allegro.pl/opona-metzeler-lasser ... 23839.html

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: ZiomeK » czw 01 mar, 2012

3.5*2.54= 8.89 *10 = 88.90 ~90
Normalna szerokość odpowiadająca 3.5 cala to ok 90mm A profil? 90-80 raczej.
Ostatnio zmieniony czw 01 mar, 2012 przez ZiomeK, łącznie zmieniany 2 razy.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Tłoku » czw 01 mar, 2012

Moim zdaniem 80 Ale moze sie myle..

Awatar użytkownika
zumico gr 500
Specjalista
Specjalista
Posty: 237
Rejestracja: śr 23 lut, 2011
Lokalizacja: Majdan Sieniawski

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: zumico gr 500 » czw 01 mar, 2012

Lukas87, opona 3.50 to to samo co 90/80 :)
Wiem bo mierzyłem i dokładnie tak wychodzi. ;]
NajpiĂŞkniejsza muzyka to ryk silnika. ;)
Liczy siĂŞ pasja!

________________________________________
MĂłj profil na PJ
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/117409


Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Tłoku » czw 01 mar, 2012

zumico gr 500, 90?? a nie 100?

Awatar użytkownika
zumico gr 500
Specjalista
Specjalista
Posty: 237
Rejestracja: śr 23 lut, 2011
Lokalizacja: Majdan Sieniawski

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: zumico gr 500 » czw 01 mar, 2012

Tłoku, 90 na bank ;) wiem bo mierzyłem ;) szerokość jest 90 mm,a profil 72 mm czyli 80% z 90 ;]
NajpiĂŞkniejsza muzyka to ryk silnika. ;)
Liczy siĂŞ pasja!


________________________________________

MĂłj profil na PJ

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/117409

Awatar użytkownika
Lukas87
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 01 mar, 2012
Lokalizacja: SMI

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Lukas87 » czw 01 mar, 2012

czyli ta oponka http://allegro.pl/opona-metzeler-lasser ... 23839.html moge spokojnie zalozyc na tył tylko zeby byla prawie taka sama wysoka jak seryjna abo nizsza bo strace cenna moc :)

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Tłoku » czw 01 mar, 2012

Lukas87, Roznicy nie odczujesz.. Mam taki sam rozmiar i niema opcji zeby bylo czuc roznice :)

Awatar użytkownika
Lukas87
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 01 mar, 2012
Lokalizacja: SMI

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Lukas87 » czw 01 mar, 2012

Tłoku, masz fotke z tyłu z tą oponką??

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Tłoku » czw 01 mar, 2012


Awatar użytkownika
Lukas87
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 01 mar, 2012
Lokalizacja: SMI

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Lukas87 » czw 01 mar, 2012

kolego tylko ta opona to opon na przód!!
Ostatnio zmieniony czw 01 mar, 2012 przez Lukas87, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Wilku1122 » czw 01 mar, 2012

Nom 110/80 u tłoka bardzo fajnie się prezentuje i ta oponka co ci podał wyżej spoczko ;)
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Tłoku » czw 01 mar, 2012

Gdzie ci tak pisze?

Awatar użytkownika
Lukas87
Specjalista
Specjalista
Posty: 222
Rejestracja: czw 01 mar, 2012
Lokalizacja: SMI

Re: Barton fighter-opona tył zamiennik 3.50-16

Postautor: Lukas87 » czw 01 mar, 2012

np tu http://www.metzelermoto.co.uk/web/catal ... rt_touring lewa opona na przód prawa na tył ma w ogóle inny bieżnik



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl