Chciałbym zapytać was o zamiennik opony fabrycznej 3.50 16 wiekszość wkłada 120/80 R16 jednak dla mnie to za szeroko bo opory toczenia robia swoje i czesto jezdze w 2 osoby a zebatke mam 15z i mysle miedzy 100 a 110 ale jaki profil na 80 czy 90?? Może ktoś polecić jakąś albo wysłać link z fajną oponką w cenie do 200zł na tył??
Jaka różnica w średnicy koła jest






![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)



