• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tuning Wizualny C1

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: choinka » wt 21 lut, 2012

Ciekawie to wygląda, lubię połączenie czarnego z białym.
Mogą nie wyważyć Tobie koła od motocykla bo to są specjalne sprzęty od tego. Mogą jedynie wycentrować jak ktoś się zna.


Awatar użytkownika
MrF4k
Majster
Majster
Posty: 148
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Kamienna Wola/ Kielce

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: MrF4k » wt 21 lut, 2012

choinka, no co do centrowania to napewno to zrobią bo sie już pytałem a co do wyważania to nie wiem bo zapomniałem sie zapytać
no ja właśnie mam taką wizje zeby zrobić go na biało czarno d;
C1 by MrF4k

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: choinka » wt 21 lut, 2012

No nie wiem mogą mieć taką maszynę, nie mogę mówić że nie bo nie wiem.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: BeNeK » śr 22 lut, 2012

można wycentrować i wyważyć ale tego w pierwszej lepszej "oponiarni" nie będzie tam tylko samochodziaki

Takie cuś w takich naprawdę dobrych serwisach motocyklowych
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

kamilex5284
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: ndz 20 lut, 2011
Lokalizacja: lubelskie

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: kamilex5284 » śr 22 lut, 2012

Fedex pisze:
Lukas16 pisze:Lusterka takie --> http://allegro.pl/lusterk...2069227261.html

Osobiście odradzam kupowanie tych lusterek. Kumpel ma u siebie w skuterze i nie widać w nich kompletnie nic. W dodatku wyglądają tak sobie :/

odradzam równiez nic w nich nie widac w dodatku u mnie sa drgania na kierownicy to kompletnie nic nie widac

[ Dodano: |22 Lut 2012|, o 20:13 ]
Mozesz również zastosowac taki tuning :D http://allegro.pl/chowana-tablica-zx6r- ... 59976.html
Ostatnio zmieniony śr 22 lut, 2012 przez kamilex5284, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
MrF4k
Majster
Majster
Posty: 148
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Kamienna Wola/ Kielce

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: MrF4k » śr 22 lut, 2012

kamilex5284, z tym sb dam spokój gliniarze sie beda czpiac
C1 by MrF4k

kamilex5284
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: ndz 20 lut, 2011
Lokalizacja: lubelskie

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: kamilex5284 » śr 22 lut, 2012

MrF4k pisze:kamilex5284, z tym sb dam spokój gliniarze sie beda czpiac

bedą sie czepiac jak Cie złapią :)

Awatar użytkownika
MrF4k
Majster
Majster
Posty: 148
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Kamienna Wola/ Kielce

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: MrF4k » śr 22 lut, 2012

kamilex5284, u mnie to norma zatrzymywanie motocykli
C1 by MrF4k

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: choinka » śr 22 lut, 2012

To jest legalne ale tylko na postoju :P w trasie musisz mieć widoczną teoretycznie :P

Awatar użytkownika
fistach96
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: sob 12 lis, 2011
Lokalizacja: MakĂłw PodhalaĂąski

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: fistach96 » czw 23 lut, 2012

Takie coś, to warto zainstalować, jak jesteś w stanie uciec przed policją. 125cc to trochę mało. Może, gdyby było 1000cc <lol> A tak to tylko dla lansu przy kolegach :p

Awatar użytkownika
D_O_N:))
Majster
Majster
Posty: 116
Rejestracja: pt 13 kwie, 2012
Lokalizacja: Wolbrom

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: D_O_N:)) » pt 13 kwie, 2012

No pały mogą się czepiać!
Gdy spotkamy siê na zakrêcie manetka w dó³ i odciêcie:D

LwG wszystkim!:D!:)


Kingway.... I jestem w niebie :)

Awatar użytkownika
fistach96
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: sob 12 lis, 2011
Lokalizacja: MakĂłw PodhalaĂąski

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: fistach96 » sob 14 kwie, 2012

Czyżby szykował się kolejny mistrz odkopów? ;P



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl