Ciekawie to wygląda, lubię połączenie czarnego z białym.
Mogą nie wyważyć Tobie koła od motocykla bo to są specjalne sprzęty od tego. Mogą jedynie wycentrować jak ktoś się zna.








Fedex pisze:Lukas16 pisze:Lusterka takie --> http://allegro.pl/lusterk...2069227261.html
Osobiście odradzam kupowanie tych lusterek. Kumpel ma u siebie w skuterze i nie widać w nich kompletnie nic. W dodatku wyglądają tak sobie
http://allegro.pl/chowana-tablica-zx6r- ... 59976.html

MrF4k pisze:kamilex5284, z tym sb dam spokój gliniarze sie beda czpiac



w trasie musisz mieć widoczną teoretycznie 

A tak to tylko dla lansu przy kolegach 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości