np: takie http://allegro.pl/opona-skuterowa-dunlo ... 72708.html



np: takie http://allegro.pl/opona-skuterowa-dunlo ... 72708.html

modó³ wm mugen sport cdti

Co do tyłu to nie wiem czy casem szerszej nie kupić ale nie jestem pewny czy wejdzie bo teraz jest 110/90 a myślałem nad 130/90
i Nawet nie drogo kosztuje chyba sie o nią pokusze ale czy bedzie pasować
bo teraz miałem porfil 90/110
Jeśli takie same opony są w C1 to życzę powodzenia, chyba nie po to kupiłeś 125 aby jeździć 45km/h.
modó³ wm mugen sport cdti

Dzięki
A ta co ci podałem pasowała by idealnie. To 70 to jest niższy profil, opona nie będzie taka wysoka i nie będzie wyglądać jak taki balon. Najlepiej jak byś od razu kupił takie same na przód i tył
Tylko w ogarze nóżki przeszkadzają trochę 
modó³ wm mugen sport cdti

zamówie sb dwa Dunlopy akurat na tył i przód tr co podał Fedex, a czy one będą napewno pasować 




bo tata mi powiedział ze mi zafunduje jak bedzie w samochodzie wymieniał to przy okazji mi załozą w kapciarni i wyważą i wycentrują bo mi prżód lekko bije
dzwignie ssania bo połamałem , przełączniki czarne od rozrusznika i sygnału

jak dla mnie odpada ładniejszy taki 



a co myślicie o przyciemnieniu przednich migaczy 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości