• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tuning Wizualny C1

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Fedex
Specjalista
Specjalista
Posty: 224
Rejestracja: śr 11 maja, 2011
Lokalizacja: KrakĂłw

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: Fedex » ndz 19 lut, 2012

MrF4k, No ale obowiązkowo kup na profilu 70 od razu będzie lepiej to wyglądać :p np: takie http://allegro.pl/opona-skuterowa-dunlo ... 72708.html


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: Alpen » ndz 19 lut, 2012

MrF4k, Już lepiej zostaw sobie te lusterka co masz i nic nie rób z wizualu a zainwestuj w dobre opony.
Nie rozumiem jak można robić "tuningi" typu zmienianie silnika na 110/125+, wizual itp bez zmiany tego tandetnego chińskiego ogumienia na lepsze :|
Ostatnio zmieniony ndz 19 lut, 2012 przez Alpen, łącznie zmieniany 1 raz.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
MrF4k
Majster
Majster
Posty: 148
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Kamienna Wola/ Kielce

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: MrF4k » ndz 19 lut, 2012

Alp3n, jak dla mnie to ogumienie nie jest takie złe niech sie zedrze do końca bo sensu nie ma wymieniać opony z dobrym jeszcze bierznikiem na której można przejechać jeszcze może cały sezon na nową . :| Co do tyłu to nie wiem czy casem szerszej nie kupić ale nie jestem pewny czy wejdzie bo teraz jest 110/90 a myślałem nad 130/90

[ Dodano: |19 Lut 2012|, o 11:55 ]
Fedex, Ta oponka nie zła jest :) i Nawet nie drogo kosztuje chyba sie o nią pokusze ale czy bedzie pasować ?? bo teraz miałem porfil 90/110
Ostatnio zmieniony ndz 19 lut, 2012 przez MrF4k, łącznie zmieniany 1 raz.
C1 by MrF4k

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: Alpen » ndz 19 lut, 2012

MrF4k, Nie wiem jak w C1 ale w ogarze większość ostrych hamowań na przód kończyło się poślizgiem przedniej gumy :| Jeśli takie same opony są w C1 to życzę powodzenia, chyba nie po to kupiłeś 125 aby jeździć 45km/h.

Dobra, jeśli nie chcesz to nie kupuj opon, ja chcę czuć się bezpiecznie, wolę mieć pewność że jak bd jechał i mi coś wyskoczy to zdołam w miarę sprawnie wyhamować, bez jakichkolwiek poślizgów itp. Już za czasów 50ccm miałem inne gumy.
Pozdro.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
MrF4k
Majster
Majster
Posty: 148
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Kamienna Wola/ Kielce

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: MrF4k » ndz 19 lut, 2012

Alp3n, No jak bede miał kase to kupie oponki podajże te Dunlop chyba że znacie coś lepszego a nie drogiego w miare
Powiem ci ze mi jeszcze jak miałem 50 i jak hamowałem na przód to też mi opone ślizgało. Czyli jednak ją zmienie :) Dzięki
C1 by MrF4k


Awatar użytkownika
Fedex
Specjalista
Specjalista
Posty: 224
Rejestracja: śr 11 maja, 2011
Lokalizacja: KrakĂłw

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: Fedex » ndz 19 lut, 2012

MrF4k, Alp3n, dobrze mówi, jest gigantyczna różnica miedzy tymi firmowymi a tymi montowanymi seryjnie. Szczególnie na tej z przodu, w zakrętach aż czuć jak klei się do asfaltu <lol> A ta co ci podałem pasowała by idealnie. To 70 to jest niższy profil, opona nie będzie taka wysoka i nie będzie wyglądać jak taki balon. Najlepiej jak byś od razu kupił takie same na przód i tył

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: Alpen » ndz 19 lut, 2012

Fedex, Na 2x jakaś markowa guma (Michelin, dunlop, metzeler itp.) można fajnie wchodzić w zakręty. :D Tylko w ogarze nóżki przeszkadzają trochę :/
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
MrF4k
Majster
Majster
Posty: 148
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Kamienna Wola/ Kielce

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: MrF4k » ndz 19 lut, 2012

Alp3n, Fedex, No chłopaki dobrze gadacie :) zamówie sb dwa Dunlopy akurat na tył i przód tr co podał Fedex, a czy one będą napewno pasować ??
C1 by MrF4k

Awatar użytkownika
Fedex
Specjalista
Specjalista
Posty: 224
Rejestracja: śr 11 maja, 2011
Lokalizacja: KrakĂłw

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: Fedex » ndz 19 lut, 2012

MrF4k, Powinna pasować, sprawdź tylko czy masz miejsce z przodu pod błotnikiem na szerszą gumę

Awatar użytkownika
MrF4k
Majster
Majster
Posty: 148
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Kamienna Wola/ Kielce

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: MrF4k » ndz 19 lut, 2012

Fedex, no patrzyłem spokojnie wejdzie
C1 by MrF4k

Awatar użytkownika
Fedex
Specjalista
Specjalista
Posty: 224
Rejestracja: śr 11 maja, 2011
Lokalizacja: KrakĂłw

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: Fedex » wt 21 lut, 2012

MrF4k, No to bier ;)

Awatar użytkownika
MrF4k
Majster
Majster
Posty: 148
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Kamienna Wola/ Kielce

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: MrF4k » wt 21 lut, 2012

Fedex, Opony bede miał w marcu gdzieś :) bo tata mi powiedział ze mi zafunduje jak bedzie w samochodzie wymieniał to przy okazji mi załozą w kapciarni i wyważą i wycentrują bo mi prżód lekko bije
czyli kasa którą mam moge sb na wisual i mechanike przeznaczyć :)
narazie zamówiłem sb migacz na tyl bo mi sie złamał ;/ dzwignie ssania bo połamałem , przełączniki czarne od rozrusznika i sygnału
a co myślicie o pomalowaniu tych plastików czarnych na biało ?
tak by to wyglądało :D
http://imageshack.us/photo/my-images/201/tuningc1.jpg/
C1 by MrF4k

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: BeNeK » wt 21 lut, 2012

niee jak dla mnie odpada ładniejszy taki ;P
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: Maciek » wt 21 lut, 2012

moze i ciekawie by wygladało, ale czarne lepsze :D
Obrazek

Awatar użytkownika
MrF4k
Majster
Majster
Posty: 148
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Kamienna Wola/ Kielce

Re: Tuning Wizualny C1

Postautor: MrF4k » wt 21 lut, 2012

no to czarne zostanie :) a co myślicie o przyciemnieniu przednich migaczy ??
C1 by MrF4k



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl