siema ostatnio zrobiłem sobie podwyżki amortyzatorów około 5.5cm i się okazało że nie podejdą ponieważ ten drążek co trzyma bęben hamulcowy wadzi o taki kawałek matalu z gumą który amortyzuje i trzyma tylne podnóżki . Czy wy też tak mieliście i jak to rozwiązaliście bo słyszałem ze nawet o 8cm podwyżali Ogara 900