• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

podwyżki amortyzatorów problem

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
ogorekadrian
Specjalista
Specjalista
Posty: 226
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011
Lokalizacja: MaÂłogoszcz

podwyżki amortyzatorów problem

Postautor: ogorekadrian » wt 14 lut, 2012

siema ostatnio zrobiłem sobie podwyżki amortyzatorów około 5.5cm i się okazało że nie podejdą ponieważ ten drążek co trzyma bęben hamulcowy wadzi o taki kawałek matalu z gumą który amortyzuje i trzyma tylne podnóżki . Czy wy też tak mieliście i jak to rozwiązaliście bo słyszałem ze nawet o 8cm podwyżali Ogara 900
Obrazek


Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: podwyżki amortyzatorów problem

Postautor: mateusz167 » wt 14 lut, 2012

ja mam 6,5 cm i po prostu go troszkę wygiełem , żeby przeszedł :)

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: podwyżki amortyzatorów problem

Postautor: Wilku1122 » wt 14 lut, 2012

Też podginałem ;)
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ogorekadrian
Specjalista
Specjalista
Posty: 226
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011
Lokalizacja: MaÂłogoszcz

Re: podwyżki amortyzatorów problem

Postautor: ogorekadrian » wt 14 lut, 2012

Jak podegnę tą blachę to stopka nie będzie inaczej zamknięta (pod innym kątem?)
Obrazek

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: podwyżki amortyzatorów problem

Postautor: mateusz167 » wt 14 lut, 2012

blacha nie ma nic wspólnego ze stopką :)


michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: podwyżki amortyzatorów problem

Postautor: michau_ek » wt 14 lut, 2012

w racingu też trzeba coś podginać? jesli wszystko wejdzie gładko to sobie też sprawię ;)

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: podwyżki amortyzatorów problem

Postautor: mateusz167 » wt 14 lut, 2012

w racingu chyba nie trzeba podginać bo tam masz z tyłu tarczówki więc nie masz bębna i tego pręta co go trzyma :)

Awatar użytkownika
ogorekadrian
Specjalista
Specjalista
Posty: 226
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011
Lokalizacja: MaÂłogoszcz

Re: podwyżki amortyzatorów problem

Postautor: ogorekadrian » wt 14 lut, 2012

Dobra problem rozwiązany macie po piwku ;)
Jak się nie mylę to ta blacha blokuje stopkę aby nie poszła wyżej ale nie jestem pewien :D
Można zamykać;d
Ostatnio zmieniony wt 14 lut, 2012 przez ogorekadrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl