






Te tanie kwadraciaki po 4zł chyba żarówkowe są mocniejsze od tych diodowych



Benio pisze:Te tanie kwadraciaki po 4zł chyba żarówkowe są mocniejsze od tych diodowych
I tak leżą 4 sztuki i czekaja na lepsze czasy u mnie w szafce 



ale chyba dobrze ludzie nie narzekają i wiedzą kiedy skręcają
wiec chyba swiecą 

mówię albo ty jakieś słabe trafiłeś albo ja jakieś mocne



Tłoku pisze:sebekscania, Dokladnie..
Bo jak niedasz to beda bardzo szybko migac..
[/URL]


i kierunki ogarów z okolicy również
oryginalne bańki
Moje!! Nie dam... 


ale ja chce być ministrantem
bo to niesłodzone, z samych winogron


tez są fajne 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości