• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kierunkowskazy LED

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: choinka » ndz 05 lut, 2012

Wilku1122, rozumiem tylko wiesz chodzi mi o to że kolega ileś postów wyżej napisał że ledy mocniej dają i żeby po prostu w bład nie wprowadzać innych to piszemy o tym że światło led nie znaczy mocniej.


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: BeNeK » ndz 05 lut, 2012

najistotniejsze w led jest mniejszy pobór prądu

Jeśli jest mieszanka kierunków 2 led na 2 żarówkowe
Będą mrugały ok
Jeśli 4 kierunki led będą mrugały szybko
Jeśli komuś by to przeszkadzało to trzeba zmienić przerywacz lub na 1 kabel każdego kierunku dać odpowiedni opornik (kabel +)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Hubciak
Uczeń
Uczeń
Posty: 32
Rejestracja: pt 30 wrz, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: Hubciak » ndz 05 lut, 2012

Odpowiedzi co raz to konkretniejsze ;)
Rozumiem, że te najtańsze strzałki LEDowe, to są badziewia. No ale te co ja pokazałem to są większe, rozmiarowo tak jak te moje żarówkowe (a więc duże). Nie wydaje mi się, że te są takie kiepskie. Te małe strzałki mają po 15 diod, sprzedawca odpisał, że te mają 25 diod.
Wiadomo, że po samej ilości diod nie można oceniać.
Zapraszam na mĂłj profil na PolskaJazda
http://polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/141053

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: BeNeK » ndz 05 lut, 2012

Hubciak, tak te po 15 diud chyba po 10-15zł to taki badziew
Strzałki się wyciągają z gumy i gwint tak samo wyłazi z kierunkowskazu
Niestety takież właśnie posiadam na przodzie
Chętnie dałbym takie jak mam na tyle lecz chce mieć całe białe a nie z pomarańczową wstawką
Na tyle to mi nie przeszkadza ale nie na przodzie :> Te tanie kwadraciaki po 4zł chyba żarówkowe są mocniejsze od tych diodowych :D
Niedługo pewnie będę się rozglądał za innymi na razie będą te :)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
cysta
Specjalista
Specjalista
Posty: 198
Rejestracja: pt 12 sie, 2011
Lokalizacja: ÂŁowicz

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: cysta » ndz 05 lut, 2012

Benio pisze:Te tanie kwadraciaki po 4zł chyba żarówkowe są mocniejsze od tych diodowych

Powiem Ci, że też one nie zaskakują śweceniem. W noc, może i da rade ,ale w dzień podobno w ogóle mnie nie widać :( I tak leżą 4 sztuki i czekaja na lepsze czasy u mnie w szafce ;)


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: BeNeK » ndz 05 lut, 2012

te u mnie leżą w szafie i poza tym że bedziew to świecą całkiem całkiem http://allegro.pl/kierunki-kierunkowska ... 84015.html
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
agentmariusz
Praktykant
Praktykant
Posty: 60
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: WKZ

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: agentmariusz » ndz 05 lut, 2012

http://allegro.pl/tuning-kierunki-kieru ... 84016.html ja mam takie kierunki, i muszę powiedzieć że za tą cenne jestem ogromnie zdziwiony. bo 15ledów daje naprawdę jasne światło.

Niestety jak ich widać w dzień to do końca nie wiem ;/ ale chyba dobrze ludzie nie narzekają i wiedzą kiedy skręcają :P wiec chyba swiecą :d

Awatar użytkownika
agentmariusz
Praktykant
Praktykant
Posty: 60
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: WKZ

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: agentmariusz » ndz 05 lut, 2012

Benio, chyba że jakieś lipne trafiłeś. JA mam 4kierunkowskazy ledowe. z przodu i z tyłu i nie zmieniałem przerywacza mrugają normalnie, nie za szybko...

I mi się ten gwint w cale nie wyciąga :/ mówię albo ty jakieś słabe trafiłeś albo ja jakieś mocne :D haha

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 05 lut, 2012 przez agentmariusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: BeNeK » ndz 05 lut, 2012

agentmariusz, jak to kur..de mocno świeci to ja jestem księdzem a ty przykładnym parafianinem który nie pije ni kropli alkoholu płaci podatki i daje na utrzymanie księdza :D
toż w dzień to ledwo widać a jak jeszcze słońce komuś po gałach poświeci to wg nie widać
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: Olo » ndz 05 lut, 2012

Tłoku pisze:sebekscania, Dokladnie..
Bo jak niedasz to beda bardzo szybko migac..

Ja zmieniając na ledy nie zmieniałem przerywacza i normalnie świeci.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
agentmariusz
Praktykant
Praktykant
Posty: 60
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: WKZ

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: agentmariusz » ndz 05 lut, 2012

Benio, a oryginalne lepiej świecą ? :D

Hmm Beniu a mogę być Ministrantem? <radocha>

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: BeNeK » ndz 05 lut, 2012

agentmariusz, moje owszem :) i kierunki ogarów z okolicy również :P oryginalne bańki ;)

I NIE bo byś mi winko chlał :D Moje!! Nie dam... <rotfl2>
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
agentmariusz
Praktykant
Praktykant
Posty: 60
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: WKZ

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: agentmariusz » ndz 05 lut, 2012

<yy> ale ja chce być ministrantem :D

no cholera, nic się nie podzieli :(

odkryłeś mój przebiegły plan :D


Ale wino mszalne nie dobre jest :/ bo to niesłodzone, z samych winogron <wnerw>


a z księdzem kiedyś gadaliśmy kupuje je w hurtowni po 4,73zł :D
Ostatnio zmieniony ndz 05 lut, 2012 przez agentmariusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
toldi
Specjalista
Specjalista
Posty: 191
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010
Lokalizacja: ÂŁeba

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: toldi » ndz 05 lut, 2012

Znajomy ma takie kwadratowe ledy w GB, ładnie siecą nie za szybko nie za wolno.

Popatrz na te kierunki z przezroczystymi szkiełkami takie jak w zetce :) tez są fajne :)

Hubciak
Uczeń
Uczeń
Posty: 32
Rejestracja: pt 30 wrz, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: Hubciak » pn 13 lut, 2012

Kierunkowskazy zamówione :)
Jak zamontuję to wstawię zdjęcia :D :D
Pozdrawiam
Zapraszam na mĂłj profil na PolskaJazda

http://polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/141053



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl