Hubciak pisze:Widzę wielką aktywność w temacie
Wolelibyście zostać przy tych mocnych żarówkowych kierunkach, czy może zmienić na LEDowe, które nie będą brały tyle mocy? Ja myślę nad tymi LEDowymi, tylko nie wiem jak to z tą jasnością.
Jak dobre ledy ( i oczywiście Cię stać

) to bierz ledowe.
Jak najtańsze- to odradzam.
Miałem właśnie pisac, to co napisali użytkownicy wyżej n.t. jasności świecenia.
Najtańsze strzałki widać TRAGICZNIE. Widac, że coś tam błyska, ale że to kierunek- to bym nie pomyślał. Natomiast dla przykładu oryginalne kierunki z aprili rs'ki na ledach są o wiele mocniejsze i efektywniejsze od moich żarówkowych.
Takie podsumowanie wypowiedzi mojej:
jeśli chcesz ledowe - to tylko sprawdzone, dobrej jakości, przeważnie cena odzwierciedla to
jeśli chcesz tanie ledy, - to lepiej kup żarówkowe, które nie dość, że będą tańsze, to jeszcze wyraźniejsze.
