• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kierunkowskazy LED

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Hubciak
Uczeń
Uczeń
Posty: 32
Rejestracja: pt 30 wrz, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Kierunkowskazy LED

Postautor: Hubciak » ndz 05 lut, 2012

Cześć :) Mam zamiar kupić kierunkowskazy LED. Do gustu przypadły mi takie kierunki
http://allegro.pl/kierunkowskazy-kierun ... 27238.html
Czy ktoś z was ma takie kierunki, dokładnie ten "model"? Jak jest w widocznością dzień?
Może ktoś ma zdjęcie/filmik jak one świecą? Pozdrawiam, Hubert ;)
Zapraszam na mĂłj profil na PolskaJazda
http://polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/141053


Awatar użytkownika
m4niek
Majster
Majster
Posty: 135
Rejestracja: pt 27 maja, 2011
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: m4niek » ndz 05 lut, 2012

Nie mam dokładnie takich samych kierunków ale ogólnie kierunki Led mają lepsza widoczność (lepiej swiecą). Patrząc po cenie to napewno będą swiecić dobrze ;)
http://www.facebook.com/pages/Low-Mania ... 640?ref=hl ---> Zapraszam do lajkowania :)

"ÂŻycie jest za krĂłtkie, Âżeby na iskrĂŞ czekaĂŚ 2 obroty waÂłu!"

Sprzedom! : http://tablica.pl/oferta/romet-k-125-cz ... 1d3baaa8be ;)

Awatar użytkownika
jablon01
Weteran
Weteran
Posty: 289
Rejestracja: wt 14 gru, 2010
Lokalizacja: Orzysz

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: jablon01 » ndz 05 lut, 2012

Hubciak, kolega ma dokładnie te w rs i bardzo dobrze są widoczne w dzień o nocy już nie wspomnę, bardzo ładnie się prezentują Polecam
Pozdrawiam jablon01

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: BeNeK » ndz 05 lut, 2012

Hubciak, będą dobrze świecić

m4niek pisze:ale ogólnie kierunki Led mają lepsza widoczność (lepiej swiecą).

Tu ogólnie bym się nie zgodził ale nie chciał bym tworzyć sporu. Nagram kiedyś jak świecą ledy bo mam na przodzie i żarówkowe strzałki które mam na tyle
Kiedyś kupię jeszcze takie chyba żarówkowe na przód by lepiej były widziane moje znaki/zamiary na drodze ;)

na tyle mam takie:
Obrazek
wyjebiozaście mocne
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: choinka » ndz 05 lut, 2012

Ja mam led w lampie z tyłu i podobno jej wcale nie widać za jasnego. Także led nie koniecznie znaczy mocniej.


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: BeNeK » ndz 05 lut, 2012

choinka, Św. racja

tylne mam z yyy 3-4 razy jaśniejsze niż te z przodu
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: Wilku1122 » ndz 05 lut, 2012

Jak porządne to mają lepszą tą widoczność ale też i ładny wygląd ;)
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: choinka » ndz 05 lut, 2012

http://allegro.pl/drc-edge-lampa-tylna- ... 13770.html Mam tą lampę także chyba najgorsza nie jest :P

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: Wilku1122 » ndz 05 lut, 2012

choinka, Fajna fajna ale nie o tym temat ;)
PIEC!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: Tłoku » ndz 05 lut, 2012

choinka, Fajna Jest :D
Ledy fajnie wygladaja Juz :D

Hubciak
Uczeń
Uczeń
Posty: 32
Rejestracja: pt 30 wrz, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: Hubciak » ndz 05 lut, 2012

Widzę wielką aktywność w temacie ;)
Wolelibyście zostać przy tych mocnych żarówkowych kierunkach, czy może zmienić na LEDowe, które nie będą brały tyle mocy? Ja myślę nad tymi LEDowymi, tylko nie wiem jak to z tą jasnością.
Zapraszam na mĂłj profil na PolskaJazda

http://polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/141053

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: BeNeK » ndz 05 lut, 2012

No z jasnością ujdzie
zależy tez od kierunku ale jego "jasność" świecenia jest zbliżona do pozostałych
Wizualnie te kierunki mi się bardzo podobają czego nie powiem o oryginalnych bańkach choinkowych <luzik>
heh zmienić nie zaszkodzi na pewno ;)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
cysta
Specjalista
Specjalista
Posty: 198
Rejestracja: pt 12 sie, 2011
Lokalizacja: ÂŁowicz

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: cysta » ndz 05 lut, 2012

Hubciak pisze:Widzę wielką aktywność w temacie
Wolelibyście zostać przy tych mocnych żarówkowych kierunkach, czy może zmienić na LEDowe, które nie będą brały tyle mocy? Ja myślę nad tymi LEDowymi, tylko nie wiem jak to z tą jasnością.

Jak dobre ledy ( i oczywiście Cię stać ;) ) to bierz ledowe.
Jak najtańsze- to odradzam.
Miałem właśnie pisac, to co napisali użytkownicy wyżej n.t. jasności świecenia.
Najtańsze strzałki widać TRAGICZNIE. Widac, że coś tam błyska, ale że to kierunek- to bym nie pomyślał. Natomiast dla przykładu oryginalne kierunki z aprili rs'ki na ledach są o wiele mocniejsze i efektywniejsze od moich żarówkowych.
Takie podsumowanie wypowiedzi mojej:
jeśli chcesz ledowe - to tylko sprawdzone, dobrej jakości, przeważnie cena odzwierciedla to ;)
jeśli chcesz tanie ledy, - to lepiej kup żarówkowe, które nie dość, że będą tańsze, to jeszcze wyraźniejsze.
;)

sebekscania
Majster
Majster
Posty: 106
Rejestracja: sob 28 sty, 2012
Lokalizacja: Kornica Stara

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: sebekscania » ndz 05 lut, 2012

Do ledowych musisz chyba zmieniać przerywacz jeśli miałeś zwykłe w orginale,chyba że sie myle.

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Kierunkowskazy LED

Postautor: Tłoku » ndz 05 lut, 2012

sebekscania, Dokladnie..
Bo jak niedasz to beda bardzo szybko migac..



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl