Postautor: BeNeK » śr 11 sty, 2012
wystarczy pomyśleć
Samej puszki nie dospawa więc robisz taki myk że obcinasz z tego kolanka od junaka to co się przykręca do puszki z kawałkiem rurki
Wtedy to przykręcasz do tłumika "puszki"
Mierzysz w którym miejscu przyciąć oryginalną ogarowską rurę
zaznaczasz i ucinasz ew gdybyś chciał coś poprawić w wysokości puszki to przycinasz rurę i ją wyginasz aby tłumik był bardziej zadarty czy coś
Następnie nie rozkręcając rury od tłumika biorąc już przyciętą rurę ogarowską (dobrze by też było gdybyś np gwoździem zaznaczył z jednej i drugiej strony rysę tak aby rura była dobrze ustawiona co do tłumika by np zagięta końcówka aby nie była gdzieś na boki czy do góry tylko do dołu) A następnie jedziesz do spawacza lub jak sam masz to lekko heftnąc odkręcić tłumik, porządnie zaspawać i dla estetyki mógłbyś oszlifować i ładnie pomalować lakierem wysokotemperaturowym i tak oto kosztem ok 20-30zł do tego co wydałeś możesz cieszyć się swoim tłumikiem
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...
Pozdrawiam
BeNeK
Lewa
