• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Wilku1122 » pt 30 gru, 2011

PłanDeK, Dokładnie ;P
PIEC!
Obrazek
Obrazek


radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » pt 30 gru, 2011

nie bo to jest troche nawet za krótkie bo 3cm

[ Dodano: |30 Gru 2011|, o 20:59 ]
nie bo to jest troche nawet za krótkie bo 300 mm
http://moto.allegro.pl/kolanko-tlumika- ... 38680.html
Ostatnio zmieniony pt 30 gru, 2011 przez radek310, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: PłanDeK » sob 31 gru, 2011

radek310, ale samego kolanka do ogara nie kupisz...
To nie jest skuter, że sobie końcówki zmieniasz jak skarpetki :D.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: choinka » sob 31 gru, 2011

Z czym do ludzi gdzie takie rzeczy, nie kupuj tego kolanka. Lepiej zrób z rur wydechowych od malucha.

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » sob 31 gru, 2011

PłanDeK, np ta http://moto.allegro.pl/tlumik-krotki-sk ... 47460.html końcówka pasuje a takich jest więcej


Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: PłanDeK » sob 31 gru, 2011

radek310, tak pasuje ale do skutera.
Bo to kolanko idzie bezpośrednio do tej końcówki.
A w ogarze jak byś to założył to byś miał w miejscu stopki kierowcy.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » pt 06 sty, 2012

a w ogarze jest jakieś wyjśćie do obrotomierza

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Wilku1122 » pt 06 sty, 2012

radek310, Nie ;p tylko pod cewkę podłaczasz lub owijasz wokół kabla WN a na linke nie da rady
Ostatnio zmieniony pt 06 sty, 2012 przez Wilku1122, łącznie zmieniany 1 raz.
PIEC!

Obrazek

Obrazek

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » ndz 08 sty, 2012

a tłumik od ferro 901 jest przelotowy ? i by pasował do ogara ?

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Stunti » ndz 08 sty, 2012

radek310, jest prawie przelotowy. Będzie pasował ;)
Obrazek

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » ndz 08 sty, 2012

a fajnie będzie wyglądał przy ogarze chodzi mi o ten http://allegro.pl/tlumik-wydech-ferro-9 ... 16824.html
Ostatnio zmieniony ndz 08 sty, 2012 przez radek310, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: choinka » ndz 08 sty, 2012

Bierz od razu bardzo ładnie będzie :) Jeszcze taka cena :)

Awatar użytkownika
Fedex
Specjalista
Specjalista
Posty: 224
Rejestracja: śr 11 maja, 2011
Lokalizacja: KrakĂłw

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Fedex » ndz 08 sty, 2012

radek310, To jest seryjny wydech więc nie może być przelotowy :|

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: choinka » ndz 08 sty, 2012

No tak owszem nie jest przelotowy ale bardzo ładnie brzmi.

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: BarneY » ndz 08 sty, 2012

A słuchajcie. Co myślicie o takich : Obrazek
Lusterkach do ogara. Chciałbym zamontować takie jedno, po lewej stronie. Nie sterczały by te brzydkie, plastikowe a policja nie miałaby się do czego doczepić. Dobry pomysł? Idzie wsadzić takie coś w bok kierownicy?
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl