radek310, tak pasuje ale do skutera.
Bo to kolanko idzie bezpośrednio do tej końcówki.
A w ogarze jak byś to założył to byś miał w miejscu stopki kierowcy.
A słuchajcie. Co myślicie o takich : Lusterkach do ogara. Chciałbym zamontować takie jedno, po lewej stronie. Nie sterczały by te brzydkie, plastikowe a policja nie miałaby się do czego doczepić. Dobry pomysł? Idzie wsadzić takie coś w bok kierownicy?