• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: polo » wt 14 cze, 2011

W końcu doszedłem do wniosku, że zaprezentuje cos z mojego stadka :D
Wybór padł na WueSKę, bo pali, jeździ, świeci i trąbi (o tym dalej) :D

Kiedyś, kiedyś, ale to bardzo kiedyś kupiłem ją w sumie jako pojazd zastępczy... zepsuła się po 2 dniach i stała. Po jakimś czasie tata dał ją do mechanika, bo ja jeszcze mało kapowałem i jeździła.... kilka dni...
Potem nauczyłem się sam, robiłem ją (i robię dalej :) )

W sumie, to już wszystko działa. Kiedy bym nie zaszedł, to pali z "półobrotu" kopniaka i jeździ-po prostu.

jak sam ją zrobiłem, to jeszcze nigdy mnie nie zawiodła w przeciwieństwie do tego czegoś na co dzień :D

Prędkość zabójcza nie jest. Na oko nie szybciej niż 60km/h. Na zabytek wystarczy.

Chyba by było na tyle. Jak macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem :)

Kiedyś
Obrazek

I teraz :>
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Obrazek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jOraJY0DA8c&feature=mfu_in_order&list=UL[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=woG-L504Htc&feature=mfu_in_order&list=UL[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Zbv32_sO5pA&feature=mfu_in_order&list=UL[/youtube]

<rotfl>
Reszty opisywać nie będę, bo pewnie ma mnie dość połowa internetowych for o zabytkach <lol> , a dla tych, co mnie nie znają, to tak skromnie dam link do całego tabunu kucyków :)

http://motoalbum.pl/uzytkownik/4026/pojazdy
Ostatnio zmieniony sob 31 mar, 2012 przez polo, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: Yato » ndz 11 gru, 2011

to sie nazywa maszynerja :D WSK-Wiejski sprzęt kaskaderski :p

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: Lukas995 » ndz 11 gru, 2011

Maszyna nie do zajechania xD oklaski
polo pisze:znają, to tak skromnie dam link do całego tabunu kucyków

http://motoalbum.pl/uzytkownik/4026/pojazdy


;o ;o osz kur.. Ale masz tego ! :D Teraz tylko kilka sprzętów wyremontować i wystawy mozesz robić xD ;)

Awatar użytkownika
Darvix
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: wt 22 mar, 2011
Lokalizacja: CzerniejĂłw(Serniki)
Kontaktowanie:

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: Darvix » ndz 11 gru, 2011

polo, O w morde ale masz tego dużo :D :D <rotfl> Wszystko odremontuj i git :)

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: Szczepan » ndz 11 gru, 2011

No ładnie sprzęty :> Jak byś wyremontował wszystkie to by bajka byłą :D


Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: polo » pt 23 gru, 2011

No wypadałoby zaktualizować :D
Przedstawiam Wam moto, które prawdopodobnie zastąpi za rok, może dwa mojego Kingłeja ;P
Obrazek

Żeby wyświetlić resztę zdjęć kliknijcie na fotki.
W pojazdach jest jeszcze sztywny Komar z 66 roku (zaraz przed SHL) Tez nowy za/nabytek. i mimo złomowej przeszłości odpalił w ciągu kilku godzin. To jest niezawodność :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: Lunatyk^ » sob 21 sty, 2012

Kod: Zaznacz cały

;o ;o osz kur.. Ale masz tego ! :D Teraz tylko kilka sprzętów wyremontować i wystawy mozesz robić xD ;)[/quote]


lukas16 muszę przyznać ,że trochę ma tego :).
Byś zobaczył kolekcje Mojego kolegi z klasy,ma coś około 12 motorów,chyba 2MZ,Jawa350,jakiś skuter i chyba 5x WSK 125 oraz 3x 175 :).
Musze mu powiedzieć żeby zrobił foto całej kolekcji :). Codziennie po szkole idzie kupić jakąś część. Ostatnio mówił, że ojciec samochód na dworze musi trzymać,bo w garażu jego motory są xd .

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: PłanDeK » sob 21 sty, 2012

A ta twoja WSK to nie WSK tylko WFM :D.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: polo » sob 21 sty, 2012

PłanDeK, nie rozumiem... Ta czarna? To WSK, ale mam tez WFM, ale wygląda inaczej ;)
Lunatyk^, chętnie oglądnę.
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek

Awatar użytkownika
Lunatyk^
Weteran
Weteran
Posty: 656
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011
Lokalizacja: BiaÂły BĂłr

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: Lunatyk^ » ndz 22 sty, 2012

PłanDeK pisze:A ta twoja WSK to nie WSK tylko WFM :D.



Ale WSK i WFM to to samo praktycznie ?
Silniki bynajmniej to samo chyba :> Tylko WFM starsza troszkę ?
Miałem WSK chyba z silnikiem od WFM
Czy się mylę ?

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: PłanDeK » ndz 22 sty, 2012

Lunatyk^, dobrze mówisz. WFM była poprzedniczką WSK.
WFM ma inny bak i prawy dekiel.

[ Dodano: |22 Sty 2012|, o 15:41 ]
polo, ta czarna to ty siedzisz to rama jest WFM, ale co do silnika to pewny nie jestem.
Ostatnio zmieniony ndz 22 sty, 2012 przez PłanDeK, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: polo » sob 28 sty, 2012

PłanDeK, wiem co ma ;) To WSK. Spójrz chociażby na to, że jest jedna rura, a WFM miały tylko podwójne ramy. Silnik jest WSK, ma inny cylinder. WFM miały okragłe cylindry. Proponuję przynajmniej to :) http://www.jacomoto.wlasnastrona.com/wskm06b3.html http://www.jacomoto.wlasnastrona.com/wfm06.html

Lunatyk^, prawie masz rację :) WFM wystepowały też jako 150ccm (WSK też, ale strasznie mało ich było), a tam silnik był inny. Z resztą moja WFM to ta wersja specjalna, tylko tylko rok ją produkowali :P

I teraz własciwa aktualiacja :D

Dziś mrozu taki jak wczoraj + wiater ....ale mnie nie straszne wiatry i inne mrozy! Wyskoczył żem ja do stodoły i ruszył coś w sprawie 2 motocyklyi. Łatwo nie było, ale dał ja sobie z nimi radę, bo części mie Miecio kiedyś sprzedał i ja dziś tylko składał.

Do pierwszego komarka ja żem tylko koło wstawił, bo niczego innego ja nie miał.
Do drugiego komarka wsadził ja silnika (musiał ja go drutem przyciepać, bo jeden uchwyt wyrżnięty był) i koła- dwa inne wiadomo, bo ja sobie wymyślił, coby robić pół eksport na alumfeldze i pół szwabską wersję na stalowej feldze.

No, to by chyba ze mnie wszysto było. Jeszcze fotografije ze 2 i ide s tąd.

Obrazek
Obrazek



O właśnie PłanDeK, ta druga, to jest WFm ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: choinka » sob 28 sty, 2012

Ale mi takie coś się podoba ;D

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: polo » sob 28 sty, 2012

W sensie powolne kompletowanie? :D
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: WSK 125, Jawa CR60 Rost Cziken xD i inne

Postautor: Stunti » sob 28 sty, 2012

choinka pisze:Ale mi takie coś się podoba ;D


x2 :D :D
Obrazek



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl