• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » wt 29 lis, 2011

ja myślałem nad wydechem z racinga a felgi to spróbuje też od racinga tylko nie wiem czy to spasuje a budżet na tą chwile 110 zł na razie myślę o małych zmianach mechanicznych i wizualnych.
Ostatnio zmieniony wt 29 lis, 2011 przez radek310, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Alpen » wt 29 lis, 2011

radek310, Kit z tym wydechem od Racinga, może trochę lepszy wygląd ma ale on jest taki sam jak ten twój obecny.
modó³ wm mugen sport cdti

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » wt 29 lis, 2011

ja przed chwilą widziałem z jakiejś hondy to 169 euro kosztował a to około 400 zł
Ostatnio zmieniony wt 29 lis, 2011 przez radek310, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fedex
Specjalista
Specjalista
Posty: 224
Rejestracja: śr 11 maja, 2011
Lokalizacja: KrakĂłw

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Fedex » wt 29 lis, 2011

radek310, no niestety euro po 4.50 czyli wydech 169x4.50=760.
Na wydech z racka szkoda kasy

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » wt 29 lis, 2011

a jakby kupić samą końcówkę i dospawać orginał to by pasowało
mam takie nony: http://moto.allegro.pl/hit-tuby-led-2x1 ... 16850.html wiecie jak je podłączyć bez tej kostki do regulacji i gniazda
Ostatnio zmieniony wt 29 lis, 2011 przez radek310, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Alpen » wt 29 lis, 2011

radek310, Nełonów nie dawaj. Full WT wypas....
modó³ wm mugen sport cdti

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » wt 29 lis, 2011

ale ja chcem neony dla mnie zajebiśćie to ktoś wie jak podłończyć pozatym już je miałem było zajebiśćie jeździć

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: choinka » wt 29 lis, 2011

Ładnie końcówkę napisałeś :)
Normalnie podłączasz je plus do plusa minus do minusa, ucinasz tą końcówkę i celujesz który plus a który minus :P

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » śr 30 lis, 2011

Ostatnio zmieniony śr 30 lis, 2011 przez radek310, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
meGaS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: meGaS » śr 30 lis, 2011

radek310, 1 i 3 to jest to samo tylko sprzedający piszą inne parametry ale tak naprawdę te wzmacniacze nie są mocne, to ma może 2x50Watt albo mniej. Zaś 2 co podałeś to mógłby być najlepszy ale też nie różni się niczym od tamtych. To bzdura co piszą, może ma te 500 czy 1000 watt ale to PMPO. Przy zakupnie wzmacniaczów kieruj się mocą RMS czyli tą prawdziwą. Oni na aukcjach podają ci moc w PMPO czyli przeliczoną jakoś inaczej aby ludzie myśleli że jest aż taki mocny.
Mowa końcowa: te trzy wzmacniacze co podałeś to moim zdaniem jest to samo, ale jak bedziesz kupował to wybierz ten co twoim zdaniem bezie dobry.
Gdy pomogłem daj "pomogł" lub "piwko"
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Filmik - ogar 900 150 cm3: https://www.youtube.com/watch?v=3xDroaMLsAw
Moja maszyna na moto-4t: http://forum.moto-4t.pl/ogar-900-by-megas1994-vt63.htm
Moja maszyna na pj: http://polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Ogar-900/81214

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » czw 01 gru, 2011

no bo ja patrzyłem że to to tylko 85 decybeli ale któryś z tych będzie głośniejszy od śilnika

Awatar użytkownika
meGaS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: meGaS » czw 01 gru, 2011

radek310, głos będzie słychać ale to wszystko też zależy od głośników a w dużej mierze od "skrzyni" czyli obudowy głośnika np kolumna od wieży. Głośnik lepiej gra i lepszy jest dźwięk jak jest obudowany a bez tego to tak średnio to gra.
Gdy pomogłem daj "pomogł" lub "piwko"
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Filmik - ogar 900 150 cm3: https://www.youtube.com/watch?v=3xDroaMLsAw
Moja maszyna na moto-4t: http://forum.moto-4t.pl/ogar-900-by-megas1994-vt63.htm
Moja maszyna na pj: http://polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Ogar-900/81214

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » pt 02 gru, 2011

tu chodzi o układ scalony w kolumnie jest a w samym głośniku tego niema

Awatar użytkownika
meGaS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: meGaS » sob 03 gru, 2011

radek310, ale jak masz w kolumnie jeden głośnik to nie musisz mieć takiego układu tzn. zwrotnic; i podpinasz pod niego jeden kabel od wzmacniacza a do drugiej obudowy drugi.
Gdy pomogłem daj "pomogł" lub "piwko"
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Filmik - ogar 900 150 cm3: https://www.youtube.com/watch?v=3xDroaMLsAw
Moja maszyna na moto-4t: http://forum.moto-4t.pl/ogar-900-by-megas1994-vt63.htm
Moja maszyna na pj: http://polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Ogar-900/81214

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » pn 05 gru, 2011

mam pytanie czy ktoś coś kupował od TAHA czy to uczciwy człowiek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron