• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

supermoto

Rozmowy o motoryzacji.
tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: supermoto

Postautor: tomek55465 » pn 21 lis, 2011

Outer, no sorry bardzo ale przejechałem około 4-5tyś km i ani jednej awari w silniku polecam ci dt lub sende


Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: supermoto

Postautor: Pawlos312 » pn 21 lis, 2011

Jak każdy swoje poleca to ja Rieju MRT xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: supermoto

Postautor: Yato » pn 21 lis, 2011

raczej wezme rieju smx 50 , mam wypatrzone macie linka :http://moto.allegro.pl/rieju-smx-okazja-tzr-dt-gpr-senda-rs-i1932797766.html
A jak juz go nie bd to derbi sende a w ostatecznosci cpi sm 50 :)

Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: supermoto

Postautor: Outer » wt 22 lis, 2011

Outer, no sorry bardzo ale przejechałem około 4-5tyś km i


I o niczym to nie świadczy, bo w silniku spalinowym jest to przebieg, w którym sprzęt nie ma prawa nawet pisnąć, a dopiero co się dotrzeć dokładnie.


Jednak w porównaniu z oryginalnym ta sama moc, to samo wykonanie etc. Tylko w poprzednich silnikach cpi nie było kick-startera ;)


U mnie w dt był tylko kick starter. :p

Gabriel172

k125


<troll>

10 kkm zrobione od czerwca i powoli kończę sezon, wymieniam silnik na 250. ;) Ten sam silnik znajdziesz w Rieju Tango 250 i Hero Honda. Sprzęcik pyrka jak marzenie. Swap będzie pokazany na tym forum.
Ostatnio zmieniony wt 22 lis, 2011 przez Outer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: supermoto

Postautor: Pawlos312 » wt 22 lis, 2011

U mnie w dt był tylko kick starter.

U mnie w Rieju też.
Koniecznie pokaż swoje moto bo strasznie mnie to ciekawi :D.
Obrazek


Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: supermoto

Postautor: Outer » wt 22 lis, 2011

Powiedzmy tak, pokażę, jak zacznę i skoczę robić.

Teraz mogę powiedzieć tyle:

-Gaźnik mikuni, chciałbym Keihin, ale ceny na poz 400 zł nie pozwalają, a chińskiej podróbki nie chce. Jak bym chciał rezać na maxa, to wtrysk można do tego silnika zamontować, ale to ebay i elektryka, a mój cel to bezawaryjność, prostota konstrukcji, małe spalanie i mały koszt utrzymania.
-Silnik 230 ccm OHC 19 kuni i 19 Nm
-Brak wibracji
-Przełożenia 17z/32z
-Vmax nie mam pojęcia, protoplasta z tym silnikiem, który waży 160 kg ma 0-60 w 3,7 sek, 0-100 ~9 sek i vmax na poziomie 135-140 km/h. Mi zależy na tym, by przelotowo pyrkać 100. Jestem też ciekaw, jakie na teraźniejszej, 115 kg maszynie będą osiągi.
-Spalanie 2,5/100.
-Zrobić fabrykę na tip top i zamontować niektóre markowe elementy eksploatacyjne.

No i przewiduje na tym silniku przekręcić licznik przebiegu, utrzymując nienaganny stan pojazdu. Jak się uda, to będzie Mnichv2. <troll> Na razie zrobiłem na 125 od połowy czerwca 10 tyś km i sprzedam silnik jako nówkę. Te silniki to coś cudownego. 2,2 litra/100, szybsze od wszelkich 50 do lekkiego tuningu i trwałe jak japońskie jednostki. (mowa o dotychczasowej 125)

Kończę offtop, ruszę swój temat, jak wszystko już zrobię, jakoś postaram się to szczegółowo opisać.

>:D



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl