






Outer, no sorry bardzo ale przejechałem około 4-5tyś km i
Jednak w porównaniu z oryginalnym ta sama moc, to samo wykonanie etc. Tylko w poprzednich silnikach cpi nie było kick-startera![]()
k125
Ten sam silnik znajdziesz w Rieju Tango 250 i Hero Honda. Sprzęcik pyrka jak marzenie. Swap będzie pokazany na tym forum.
U mnie w dt był tylko kick starter.
.
Na razie zrobiłem na 125 od połowy czerwca 10 tyś km i sprzedam silnik jako nówkę. Te silniki to coś cudownego. 2,2 litra/100, szybsze od wszelkich 50 do lekkiego tuningu i trwałe jak japońskie jednostki. (mowa o dotychczasowej 125)

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości