Witam załozyłem ten temat z nudów jak i z ciekawości.
Co waszym zdaniem można polepszyć w wygladzie (street,naked,gr 500 itp)
(niech każdy coś da od siebie)
Moim zdaniem wymiana kierunkowskazów (coś w tym stylu)
>>>>KLIKNIJ<<<<
Podawajcie niżej swoje pomysły;)








![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


