• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

tuning wizualny street,naked,gr 500 itp

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
bik3911
Specjalista
Specjalista
Posty: 151
Rejestracja: czw 22 wrz, 2011
Lokalizacja: OsW
Kontaktowanie:

tuning wizualny street,naked,gr 500 itp

Postautor: bik3911 » wt 01 lis, 2011

Witam załozyłem ten temat z nudów jak i z ciekawości.

Co waszym zdaniem można polepszyć w wygladzie (street,naked,gr 500 itp)
(niech każdy coś da od siebie)

Moim zdaniem wymiana kierunkowskazów (coś w tym stylu)
>>>>KLIKNIJ<<<<





Podawajcie niżej swoje pomysły;)
Ostatnio zmieniony wt 01 lis, 2011 przez bik3911, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: tuning wizualny street,naked,gr 500 itp

Postautor: Alpen » wt 01 lis, 2011

Lusterka, kierunki led, paski na koła, malowanie, stickerbomb, ucięcie błotnika, wymiana wydechu.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: tuning wizualny street,naked,gr 500 itp

Postautor: lukasz » wt 01 lis, 2011

Żarówki led, paski na koła, szersze oponki, malowanie, ładne lusterka, inne podświetlenie licznika, tłumik, nadkole. :D

Awatar użytkownika
PablOoS_88
Majster
Majster
Posty: 138
Rejestracja: czw 07 lip, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: tuning wizualny street,naked,gr 500 itp

Postautor: PablOoS_88 » wt 01 lis, 2011

Zarowka ala xsenon kierunkowskazy led,wykrecic prawe lusterko i zostawic lewe lusterko,tłumik,tankpad,wywalic atrapy te nad glowica,skrocic tylny blotnik ok 10cm,i gitara jak narazie.nie ktore rzeczy napisalem te same co wyzej.
Ostatnio zmieniony wt 01 lis, 2011 przez PablOoS_88, łącznie zmieniany 1 raz.
junak xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cichy
Majster
Majster
Posty: 132
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Okolice ÂŁodzi
Kontaktowanie:

Re: tuning wizualny street,naked,gr 500 itp

Postautor: Cichy » wt 01 lis, 2011

- Kierunki, ja chciałem te: http://allegro.pl/kierunkowskaz-tuning- ... 52831.html lecz są za drogie
Więc pomyślałem o tych: http://allegro.pl/ir-kierunkowskaz-uniw ... 96592.html
- Do tego przyciemniana lampa z tyłu
- Żarówka z przodu H4, coś ala Xenon
- Jakieś szersze oponki
- Jakiś ciekawy tankpad
- Przedłużki amortyzatorów
- Jakieś skromne neonki pod bakiem
- Jakiś stożkowy filterek
- Lusterka, coś typu łezki, lub F1
I pewnie jeszcze coś ciekawego by się wymyśliło ;]
Ostatnio zmieniony wt 01 lis, 2011 przez Cichy, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
szymi224
Specjalista
Specjalista
Posty: 204
Rejestracja: czw 03 lut, 2011
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: tuning wizualny street,naked,gr 500 itp

Postautor: szymi224 » wt 01 lis, 2011

Obowiązkowo muszą być Manetki, bo te seryjne są brzydkie i niewygodnie. Lusterka oczywiście i neonki na ramę zamontować :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zum ... 500/120077

"zdaje sobie sprawe ze zlamalaem przepisy i narazilem innych uczestnikow ruchu drogowego na niebezpieczenstwo gdyz lubie za***rdalac"

samoo96
Weteran
Weteran
Posty: 504
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: GorzĂŞdĂłw
Kontaktowanie:

Re: tuning wizualny street,naked,gr 500 itp

Postautor: samoo96 » wt 01 lis, 2011

Cichy, przudłużek nie popieram.. miałem przedłużki i nie ładnie wygląda z tym..
DoradziÂłem Ci coÂś..? :)
WciÂśnij 'pomĂłgÂł' albo postaw piwko..:)
________________________________________________
Pal gume a nie dusze..;D

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/97134

Awatar użytkownika
Cichy
Majster
Majster
Posty: 132
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Okolice ÂŁodzi
Kontaktowanie:

Re: tuning wizualny street,naked,gr 500 itp

Postautor: Cichy » śr 02 lis, 2011

Nie wiem jak innym, ale mi się w sumie podoba tak i ja akurat tył bym chciał trochę podnieść. A przy odrobinie chęci i umiejętności można je nawet samemu zrobić ;)

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: tuning wizualny street,naked,gr 500 itp

Postautor: pavaczek » śr 02 lis, 2011

tuning wizualny to sprawa osobista każdego usera, wiec tutaj gra rolę tylko twoja wyobraźnia ;)

Awatar użytkownika
bik3911
Specjalista
Specjalista
Posty: 151
Rejestracja: czw 22 wrz, 2011
Lokalizacja: OsW
Kontaktowanie:

Re: tuning wizualny street,naked,gr 500 itp

Postautor: bik3911 » śr 02 lis, 2011

Nie no chodzi mi o burze pomysłów, które mogą się przydać niektórym użytkownikom ;D
Każdy pomysł się liczy ;)

samoo96
Weteran
Weteran
Posty: 504
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: GorzĂŞdĂłw
Kontaktowanie:

Re: tuning wizualny street,naked,gr 500 itp

Postautor: samoo96 » śr 02 lis, 2011

ciecie tylniego blotnika
przedniego blotnika rowniez mozna przerobic..
tank pad
kierunki typu led
lusterka
wymiana lamp
owiewka przednia jakas(zależność od gustu)
tłumik
opona tez poprawia wyglad
paski na felgach
biale napisy na oponach
przewody w jakis ladnych oplotach
manetki i klamki mozna wymienic
podswietlenie w zegarach
zmiana lakieru

filtr stozkowy
DoradziÂłem Ci coÂś..? :)

WciÂśnij 'pomĂłgÂł' albo postaw piwko..:)

________________________________________________

Pal gume a nie dusze..;D



http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/97134



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl