• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
Darvix
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: wt 22 mar, 2011
Lokalizacja: CzerniejĂłw(Serniki)
Kontaktowanie:

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Darvix » sob 22 paź, 2011

Fajne to Derbi :) Dbaj o nie :)


Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Szczepan » sob 22 paź, 2011

Bardzo fajne Derbi ;) Pomaluj plastik i będzie <ok> :D

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Lukas995 » sob 22 paź, 2011

Ładna mszyna ;p

PawelP112
Specjalista
Specjalista
Posty: 158
Rejestracja: czw 08 wrz, 2011
Lokalizacja: PiÂła

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: PawelP112 » sob 22 paź, 2011

Wygląd super prowadzenie napewno też ;) super się jeździ na takich motorkach. Co do osiagów.. czytałem posty od początku widać ze forum 4T hehe ten silnik derbi 50cc ma cos ok 8km zresztą podobnie jak seria Am6 te jakies 10 czy tam 12km to bujdy ;) osiągi ok widać ze zdrowy silnik Blokady Żadnej nie masz ;) Kontroluj łozysko igiełkowe sworznia tłoka ;) na tych te przełozenia masz w sam raz bardziej na prędkośc są akurat to tego typu moto ;)
Pozdro niech służy ;)

Awatar użytkownika
bik3911
Specjalista
Specjalista
Posty: 151
Rejestracja: czw 22 wrz, 2011
Lokalizacja: OsW
Kontaktowanie:

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: bik3911 » sob 22 paź, 2011

Taką maszyną to sie można wozić !!!! :) :) :)
Gratulacje ! <lol>


Awatar użytkownika
maniek3080
Specjalista
Specjalista
Posty: 156
Rejestracja: pn 28 lut, 2011
Lokalizacja: Sieradz

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: maniek3080 » ndz 23 paź, 2011

no, no, motorek niczego sobie :)
ciekawe jakby wyglądał street z takimi światłami ;p :]

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Olo » ndz 23 paź, 2011

tomek55465 pisze:za to prawie policja włączyła koguty bo miałem jakieś 85km/h w zabudowanym ale pojechali dalej a zaczęli już jechać za mną bo stali i jak mnie zobaczyli to za mną ale szybko skręciłem i pewnie nie chciało im się mnie zatrzymywać.
Gorzej jak rejestracje spisali :D :P

[ Dodano: |23 Paź 2011|, o 11:36 ]
PawelP112 pisze:\ czytałem posty od początku widać ze forum 4T hehe ten silnik derbi 50cc ma cos ok 8km

Mój kumpel ma gilere gsm też z taki samym silnikiem derbi. Był na hamowni i mu wyszło 6.6km
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » ndz 23 paź, 2011

Olo, ale przy jakich obrotach? moc w tym jest przeważnie liczona tak do 10tyś obr. czyli około 8-9km

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: choinka » ndz 23 paź, 2011

Jest tam podane na wykresie że 6.6KM przy 7949obr/min.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Lukas995 » ndz 23 paź, 2011

choinka pisze:że 6.6KM przy 7949obr/min.

Czyli chyba wychodzi z tego że najwieksza moc jest przy tych obrotach.. ;]

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » sob 03 gru, 2011

Nowe foto:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pozdro.
Ostatnio zmieniony sob 03 gru, 2011 przez tomek55465, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: choinka » sob 03 gru, 2011

Poprawiłem fotko żeby miniatury się wyświetlały :)
Od czego rozrusznik? Bardzo ładna tylko te światła jakoś nie za bardzo mi podchodzą ale tak to śliczna :)

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » sob 03 gru, 2011

choinka, od derbi gdyż mam taki problem: http://www.youtube.com/watch?v=Ykr3bxjiExc

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: choinka » sob 03 gru, 2011

Uuu Tak jakby bendix powiedział nie.e

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: lukasz » ndz 04 gru, 2011

Ładnie się trzyma <good> Szerokości



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl