Dbaj o nie 






---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
super się jeździ na takich motorkach. Co do osiagów.. czytałem posty od początku widać ze forum 4T hehe ten silnik derbi 50cc ma cos ok 8km zresztą podobnie jak seria Am6 te jakies 10 czy tam 12km to bujdy
osiągi ok widać ze zdrowy silnik Blokady Żadnej nie masz
Kontroluj łozysko igiełkowe sworznia tłoka
na tych te przełozenia masz w sam raz bardziej na prędkośc są akurat to tego typu moto



![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)

Gorzej jak rejestracje spisalitomek55465 pisze:za to prawie policja włączyła koguty bo miałem jakieś 85km/h w zabudowanym ale pojechali dalej a zaczęli już jechać za mną bo stali i jak mnie zobaczyli to za mną ale szybko skręciłem i pewnie nie chciało im się mnie zatrzymywać.
PawelP112 pisze:\ czytałem posty od początku widać ze forum 4T hehe ten silnik derbi 50cc ma cos ok 8km

[/URL]



choinka pisze:że 6.6KM przy 7949obr/min.
![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości