Siema.. dziś rozkładałem licznik na części.. i nie ukrywam, że mój ogar bardziej podobał mi się bez tych plastików... chciałbym aby kierownica została pusta tzn, bez plastików licznika itp i pojawia się problem.. gdy zdemontuje całe plastiki to demontuje też kierunki :\ macie jakiś pomysł żeby je przymocować w innym miejscu? co więcej.. reszta kabli od licznika itp.. najlepiej oderwać?odciąć? schować do reflektora przedniego? bo nie mam żadnego pomysłu..
A liczniki motorowerowe/rowerowe? czy to wszystko ma ręce i nogi? co o tym myślicie ?











