) Co do Rieju kupiłem go 12 sierpnia 2011 r. Mam go dopiero 2 dni więc dużo nie mogę powiedzieć. Silnik który napędza ten pocisk
to bardzo popularny w tego typu motorowerach, dwusuwowy, chłodzony cieczą, sześciobiegowy Minarelli AM6, który po odblokowaniu generuje moc ok. 9KM. Motorek nie ma akumulatora, co wyklucza posiadanie rozrusznika. Co do wyglądu to mi się bardzo podoba, niektórzy mówią, że MRT jest za bardzo "odkryte", ale mi to nie przeszkadza, przez to jest łatwy dostęp do silnika. Licznik elektroniczny, pokazuje prędkość w km/h, przebieg całkowity i dzienny (chyba tak to się nazywa).
Plusy:
-Wygląd
-Przyśpieszenie
-Szybki
-Mocny
-Nie Chinol
Minusy:
-Jedynie twarde siedzenie.
Link do PJ: http://polskajazda.pl/Motocykle/Rieju/Spike-50/133300
Zapraszam do komentowania i pozdrawiam!





Chociaż za bardzo SM nie lubię to ma to coś w sobie 




---> 










.






