• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: Pawlos312 » ndz 14 sie, 2011

Witam wszystkich! Niektórzy już wiedzą, że kupiłem nowy motorek Rieju MRT 50, Ogara jeszcze mam (jeżeli ktoś zainteresowany jest kupnem pisać :P) Co do Rieju kupiłem go 12 sierpnia 2011 r. Mam go dopiero 2 dni więc dużo nie mogę powiedzieć. Silnik który napędza ten pocisk :P to bardzo popularny w tego typu motorowerach, dwusuwowy, chłodzony cieczą, sześciobiegowy Minarelli AM6, który po odblokowaniu generuje moc ok. 9KM. Motorek nie ma akumulatora, co wyklucza posiadanie rozrusznika. Co do wyglądu to mi się bardzo podoba, niektórzy mówią, że MRT jest za bardzo "odkryte", ale mi to nie przeszkadza, przez to jest łatwy dostęp do silnika. Licznik elektroniczny, pokazuje prędkość w km/h, przebieg całkowity i dzienny (chyba tak to się nazywa).
Plusy:
-Wygląd
-Przyśpieszenie
-Szybki
-Mocny
-Nie Chinol
Minusy:
-Jedynie twarde siedzenie.
Link do PJ: http://polskajazda.pl/Motocykle/Rieju/Spike-50/133300
Zapraszam do komentowania i pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony ndz 13 lis, 2011 przez Pawlos312, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: stepien0601 » ndz 14 sie, 2011

Marzenie!,nie motor!

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: Szczepan » ndz 14 sie, 2011

No motorek super :D Chociaż za bardzo SM nie lubię to ma to coś w sobie :P

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: lukasz » ndz 14 sie, 2011

Piękna maszyna. Szerokości i wielu kilometrów. ;)
Ostatnio zmieniony ndz 14 sie, 2011 przez lukasz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: Wilku1122 » pn 15 sie, 2011

No No ładny ciekawe jak to będzie chodzić ;d
PIEC!
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: Lukas995 » wt 16 sie, 2011

Ładne , ładne tylko drogie :P

adrol

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: adrol » wt 16 sie, 2011

Nie drogie tylko chinole, zawalili rynek tanim badziewiem, a za taką cenę mieć motor na pewno dużo więcej niż 2 razy lepszy od ogarów itp. to wprost okazja, bo cena nie jest taka wysoka w stosunku do jakości :D

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: Pawlos312 » czw 25 sie, 2011

adrol, własnie Rieju ma tańsze motorki niż np. Aprilie i Yamahy, a jakością wcale nie odbiegają. Ja na dodatek kupiłem w promocji bo to rocznik 2010.
Dzisiaj wymyłem Ryszarda bo jeździłem troszkę po polnych drogach i wjechałem w taką kałuże że na oponach SM wyjechać nie mogłem xd . Cały brudny był. Zrobiłem troszkę zdjęć po i przed myciem, i kilka innych. Sorry za jakość, ale zdjęcia robione telefonem, jutro lub po jutrze wezmę normalny i porobię jakieś ładnie fotki na tle ładnego krajobrazu xd .
Tutaj przed myciem:
Obrazek
Obrazek
A teraz po (jeszcze mokry :) ):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tutaj spotkanie u mojego kolegi, te 2 RG80 i WSK 125 to jego, Rieju to oczywiście moje, a ten spidfajt to mojego znajomego:
Obrazek
Obrazek
Tutaj z Simsonem S51 znajomego:
Obrazek

Zapraszam do komentowania.
Ostatnio zmieniony sob 26 lis, 2011 przez Pawlos312, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: Lukas995 » czw 25 sie, 2011

Ładna maszynka :P Bo to wkońcu SM :P
Ale myślałem że Rieju jest trochę większe a tu zaskoczenie , podobne wymiary do Sima :D

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: Pawlos312 » czw 25 sie, 2011

Lukas16, Nie powiedziałbym tak :P . Jak postawiłem obok Simka Rieju to wyglądał jak mały źrebaczek, tylko na zdjęciu tak się wydaje :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: Wilku1122 » czw 25 sie, 2011

Fajne moto naprawde zaczynają mi sie podobać SM ;)
PIEC!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: Szczepan » pt 26 sie, 2011

No moto fajowskie :D SM mi się bardzo podobają ale nakedy też :P

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: Pawlos312 » pt 26 sie, 2011

Szczepan, Mi też się podobają nakedy :) . Bo te "ścigacze" (o 50cm3 mówię) to straszne "krowy" i jest mały dostęp do silnika ;/ .
Obrazek

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: lukasz » pt 26 sie, 2011

Fajny Rieju, ładne fotki. ;)

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Rieju MRT 50 Supermotard by Pawlos312 :)

Postautor: Pawlos312 » pt 26 sie, 2011

Nowe fotki na ściernisku :) :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tutaj licznik:
Obrazek
Zapraszam do komentowania i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony pt 26 sie, 2011 przez Pawlos312, łącznie zmieniany 2 razy.



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl