• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Zaprezentuj swoją maszynę.
tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » śr 24 sie, 2011

Siemka zaprezętuje wam moje Derbi GPR Nude z 2005r, Derbi ma przejechane 8840km, prędkość max to 87km/h z jedną blokadą, przejechałem Derbi około 800-900km i wymieniłem tylko to co było do wymiany przy kupnie czyli: zębatki i łańcuch, świecę, akumulator i łożysko przedniego koła, a te 800-900km bez żadnej awarii.
Teraz trochę fotek i trochę nie udany filmik:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Filmik jak się wgra na yt.
Oceniać!!
Ostatnio zmieniony wt 10 wrz, 2013 przez tomek55465, łącznie zmieniany 6 razy.


Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Wilku1122 » śr 24 sie, 2011

No fajna nawet ale odblokuj to ;d
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Brunon K ver. 205 » śr 24 sie, 2011

Fajna, tylko trochę wolna. Co to za blokada?
Obrazek
EMO

Awatar użytkownika
Gusmas
Majster
Majster
Posty: 144
Rejestracja: wt 09 sie, 2011
Lokalizacja: Warszawa-MokotĂłw

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Gusmas » śr 24 sie, 2011

Ładna maszynka, wrzuć ten filmik :P

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Pawlos312 » śr 24 sie, 2011

Maszynka fajna, sam nad taką myślałem ale jednak wziąłem SM.
Obrazek


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Lukas995 » śr 24 sie, 2011

Fajnie wygląda :)
Ile dałeś ;>
A i weź zrób zdj z bliska a nie... :D

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Szczepan » śr 24 sie, 2011

No fajne moto :D W stylu Naked :P Szerokości :)

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: lukasz » śr 24 sie, 2011

Fajna maszyna, przydałyby się jakieś fotki z bliska. <fotka> :D

adrol

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: adrol » śr 24 sie, 2011

Jak dobrze pamiętam to jedna z najmocniejszych 50ccm ;), po zdjęciu blokady powinna pójść dużo więcej.

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Brunon K ver. 205 » śr 24 sie, 2011

adrol pisze:Jak dobrze pamiętam to jedna z najmocniejszych 50ccm ;), po zdjęciu blokady powinna pójść dużo więcej.
A ją myślałem że to 125 bo w profilu jest pojemność 125. Pewnie po Ogarze zostało. Bo jak na 50ccm z blokadą to niezły v-max. :)
Obrazek

EMO

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: tomek55465 » śr 24 sie, 2011

adrol, a może wiesz gdzie są wszystkie blokady?

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Olo » śr 24 sie, 2011

Mój kolega ma takie derbi, tylko starszy model to v-max miał 95km/h. Jak się ścigaliśmy to nie był dużo lepszy od mojego dopiero mnie przy 80km/h zostawił
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Pawlos312 » śr 24 sie, 2011

Ponoć do silników Derbi jest mało części, dlatego wziąłem coś z AM6. adrol, Gdzieś czytałem że najmocniejsza 50cm3 to Honda CRE 50HM.
Obrazek

adrol

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: adrol » śr 24 sie, 2011

niektórzy sprzedawcy mówią, że mają te derbi 14KM, ale moim zdaniem to przesada. Ja jeździłem taką derbi nude kumpla, który kupił już bez blokad to szła naprawdę jak szalona (tylko dopiero na wysokich obrotach) ja jechałem nią około 90km/h, bo nie było się gdzie rozpędzić, ale z tego co pamiętam szła szybciej.
Co do blokad to nie wiem gdzie są.

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Derbi GPR Nude by tomek55465 70ccm

Postautor: Szczepan » śr 24 sie, 2011

No 2T na pewno mocne, a i zębatki odpowiednie to lepsze osiągi a do tego wysokoobrotowy silnik :P I to jest moc :D



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl