Teraz trochę fotek i trochę nie udany filmik:
Filmik jak się wgra na yt.
Oceniać!!









---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
, po zdjęciu blokady powinna pójść dużo więcej.
A ją myślałem że to 125 bo w profilu jest pojemność 125. Pewnie po Ogarze zostało. Bo jak na 50ccm z blokadą to niezły v-max.adrol pisze:Jak dobrze pamiętam to jedna z najmocniejszych 50ccm, po zdjęciu blokady powinna pójść dużo więcej.



[/URL]


I to jest moc 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości