• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

[Ogar 900RR] 3 pytania odnośnie tuningu wizualnego

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

[Ogar 900RR] 3 pytania odnośnie tuningu wizualnego

Postautor: michau_ek » pn 22 sie, 2011

Siema!

1.Mam problem mianowicie połamany plastik.. prawy [ten duży] przy miejscu na śrubę i przy "łączeniu z 2 gim plastikiem" czym można by to nareperować? [nie mam tego odłamka albowiem stało się to w serwisie...] Macie jakieś pomysły?

2.Kierunki do lamp postojowych.. mała instrukcja jak to zrobić? bo mam rozłożoną na części tylną lampę i nie wiem jak te kable przeciągnąć itp. pomożecie? [to samo z przodem]

3.Pytanie.. czy jak kupie te przedłużki amortyzatorów to coś może nie pasować? ocierać? czy może mi klakson przestać działać? [nigdy nie wiadomo co się może zepsuć :-)]

zamiast narzekać to może byś poprawił tą nazwę tematu panie Ziom97 co? ... //pavaczek
Ostatnio zmieniony wt 23 sie, 2011 przez michau_ek, łącznie zmieniany 2 razy.


Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: [Ogar 900RR] 3 pytania odnośnie tuningu wizualnego

Postautor: Spidi67 » pn 22 sie, 2011

michau_ek, szpachli doloz xd
2. Poprostu ucinasz kable, od postojowek i od kierunkow i laczysz je ze soba razem :]
3. Nic sie nie bedzie ocierac a klakson to sie napewno nie zepsuje ;)
<troll>

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: [Ogar 900RR] 3 pytania odnośnie tuningu wizualnego

Postautor: lukasz » pn 22 sie, 2011

michau_ek, jak kupisz przedłużki to może (nie musi :D) Ci nóżka centralna ocierać o łańcuch. Trzeba tylko będzie wygiąć małą blachę, która zatrzymuje nóżkę, (z prawej strony).
Ostatnio zmieniony pn 22 sie, 2011 przez lukasz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: [Ogar 900RR] 3 pytania odnośnie tuningu wizualnego

Postautor: Alpen » pn 22 sie, 2011

1. Posmaruj olejem plastik ten tylni większy a ten duży z przodu łataj szpachlą z włóknem szklanym. Masz gwarancje że ci się ładnie uformuje i nie przyklei do tego drugiego plastiku.
2. Są 2 sposoby: 1.- ucinasz kable od postojówek i łączysz je z kablami od kierunków+ wymieniasz psotojówki na pomarańczowe, lub 2.-tak jak ja. A mianowicie rozpiłowujesz gniazdo postojowe w lampie, obcinasz gniazdo kierunka (najpierw rozbierasz kierunek) i wkładasz w lampę.
3. Będzie git.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: [Ogar 900RR] 3 pytania odnośnie tuningu wizualnego

Postautor: BeNeK » wt 23 sie, 2011

ja jak zakupiłem przedłużki to mi jeden otworek na sztukę nie pasł i trzeba było rozwiercać ^^
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!


michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: [Ogar 900RR] 3 pytania odnośnie tuningu wizualnego

Postautor: michau_ek » wt 23 sie, 2011

dzięki ;)

@ nóżki centralnej już nie mam więc to nie będzie problemem ;P

[ Dodano: |23 Sie 2011|, o 11:48 ]
sory za tą nazwe ale pisałem post, odszedłem od kompa, i jak wrociłem i chciałem wyslac to sie nie dało xd

jeszcze 1 pytanie.. jak zdejme ten błotnik z tyłu.. [ gdzie jest miejsce na rejestracje i kierunki ] to gdzie proponujecie zaaplikować rejestracje? najlepiej bez kupnych trzymadełek czy stelaży..

Awatar użytkownika
Gusmas
Majster
Majster
Posty: 144
Rejestracja: wt 09 sie, 2011
Lokalizacja: Warszawa-MokotĂłw

Re: [Ogar 900RR] 3 pytania odnośnie tuningu wizualnego

Postautor: Gusmas » wt 23 sie, 2011

Utnij kawałek błotnika, tyle żeby zostało na rejestracje i tyle :P

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: [Ogar 900RR] 3 pytania odnośnie tuningu wizualnego

Postautor: Alpen » wt 23 sie, 2011

michau_ek, Zdejmiesz błotnik to masz na wierzchu kable, zamek itp, także nie polecam. polecam obciąć tak jak ja. Temat masz w "Nasze motocykle".
modó³ wm mugen sport cdti



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl