1.Mam problem mianowicie połamany plastik.. prawy [ten duży] przy miejscu na śrubę i przy "łączeniu z 2 gim plastikiem" czym można by to nareperować? [nie mam tego odłamka albowiem stało się to w serwisie...] Macie jakieś pomysły?
2.Kierunki do lamp postojowych.. mała instrukcja jak to zrobić? bo mam rozłożoną na części tylną lampę i nie wiem jak te kable przeciągnąć itp. pomożecie? [to samo z przodem]
3.Pytanie.. czy jak kupie te przedłużki amortyzatorów to coś może nie pasować? ocierać? czy może mi klakson przestać działać? [nigdy nie wiadomo co się może zepsuć
]
zamiast narzekać to może byś poprawił tą nazwę tematu panie Ziom97 co? ... //pavaczek






) Ci nóżka centralna ocierać o łańcuch. Trzeba tylko będzie wygiąć małą blachę, która zatrzymuje nóżkę, (z prawej strony).


