Gdybym mógł to też bym kupił Varadero jak bym miał A1
U mnie Barton po polnych drogach jedzie super i nie narzekam
A takie Varadero to nie ma żadnego problemu, a jest bardzo wygodne 



Gdybym mógł to też bym kupił Varadero jak bym miał A1
U mnie Barton po polnych drogach jedzie super i nie narzekam
A takie Varadero to nie ma żadnego problemu, a jest bardzo wygodne 

I tyle. 

umiem jezdzic nie wywale sie
Ale wiadomo ze w niektorych momentach nic innego nie mozna zrobic
? Na wstysku oczywiscie 



Szczepan pisze:RADI, CBR pali średnio 3-4 litry czuli może przy spokojnej jeździe spali 2,5-3
Do 3L/100km. Więcej nie powinna.
A ja lubie czasami sobie przycisnac wiec dlatego nad CBR tez sie zastanawiam .

Outer, bardzo ciekawa wypowiedź 



Mi zalezy na tym aby ladnie sie zbieral do 100 i starczy 



że wolałbym wziąć ybr 125




Spotkałem go na skrzyżowaniu u mnie na wsi i zjechaliśmy na pobocze. Powiedział że jeździł na CBR 125 ale zmienił na Varadero gdyż ubił pojechać w dłuższe trasy, na CBR podobno bolały go nadgarstki a na Varadero nic
Właśnie też mówił że prędkości przelotowe to on trzyma 90-100 i motorek jest nie do zajeżdżenia.
Fajnie że chociaż pogadał ze mną, na pewno zainteresował go nowy tłumik kolegi co ma GB bo akurat przelot założył i się nas pytał czy to też 125 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości