• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: RADI » czw 30 cze, 2011

Witajcie ;d Ostatnio kupiłem sobie simka s53 wersje enduro ;p ( wyższe przednie amortyzatory i wieksze kolo wogole inna budowa )
miał mieć simek 90/50 a jest 50cm3 ... NIestety ale 90 sie zrąbało .
Powiem tak, simek jest dosyć wyjechany, pierscienie trzeszcza, manetki lataja, kierunki przyklejone taśmą ., kolo krzywe i wogole troche do roboty jest.
I ten simson w TAKIM stanie leci 65km/h - sprawdzane AUTEM więc na 100% a przyśpiesza lepiej niż skuterki ;d

Ojciec mi dużo opowiadał o możliwościach simsona ale ja mu nie wierzyłem, teraz to się zmieniło bo to na serio super maszyna. Co prawda aprilia lepiej przyspieszała - ale w miescie te 6 biegów to porażka ;p Co chwile wajchować i ciągle masz te 7-10 tys obr.

DZISIAJ simsonkiem latałem po lesie, po polach ( zboże miałem ponad pasem ;p ) i simer dawał rade ;d Jutro bd wymieniać pierścienie i zarzuce jakiś filmik na yt jego zdolności ;)

W najbliższym tygodniu planuje :
-Manetki
-Kierunki
-Cyl 60cm3, kompletny
-Odświeżenie ramy
-Nowa opona tył.
-Nowe gumy podnóżek i kopki
-i niektóre drobiazgi ;)

jutro będą zdjęcia i wogóle; p


Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Brunon K ver. 205 » czw 30 cze, 2011

No to czekamy na zdjęcia. :)
Obrazek
EMO

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Lukas995 » czw 30 cze, 2011

Bardzo jestem ciekaw tego Sima , ale szkoda że nie 90cc to byłby pocisk.. :D

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Szczepan » czw 30 cze, 2011

Jestem ciekaw jak wygląda :D lukas15, ale jak by było 90 to by nieźle palił :D

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Lukas995 » czw 30 cze, 2011

Ale wiesz jakie kopyto by miał ? zobacz na yt na simka 90cc :D


Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Pawlos312 » czw 30 cze, 2011

Zobaczymy jak ten "złomek" wygląda : D. Ja tam bym się teraz nie ładował w stare motory.
Obrazek

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: RADI » czw 30 cze, 2011

Pawlos312, Co ty gadasz że stary motor ;D On jest z 98 roku bodajże .
Pozatym jest zajechany ale pali od 1 kopa i to lekkiego ;D Ostatnio gaźnik wyczyściłem i ssanie naprawiłem .
Co się okazało poprzedni właścieciel "mechanik" zapchał silikonem taki otwór od SSania -.- Jak ja go spotkam to mu chyba wyjeb. za zniszczenie simka .
Ja staram się go przywrócić do świetności :D Jutro simer odstanie nowe piersienie i zobacze jak bedzie chodzic, jak bd za slaby to montuje 60 ;d i pocisk

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Diabolo » czw 30 cze, 2011

simson po dobrym tuningu śmiga 140-150km/h :D
Ale to duży koszt :/
Ja swoim zajechanym leciałem 85km/h :D
Widzę że twój to pewnie ładna bestia, niech ci się dobrze śmiga ;)
Ostatnio zmieniony czw 30 cze, 2011 przez Diabolo, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D

Moja bestia xD
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128

Obrazek

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Yautja » pt 01 lip, 2011

Nie kupuj tego chińskiego zestawu 60 ccm tylko poszukaj na jakiś forach kogoś kto sprzedaje oryginalny zestaw 50 ccm,dłużej ci posłuży
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Lukas995 » pt 01 lip, 2011

RADI, A nie lepiej szlifa zrobić?

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Szczepan » pt 01 lip, 2011

RADI, no i jak będą foty :D

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Lukas995 » pt 01 lip, 2011

RADI pisze:On jest z 98 roku bodajże .
to jest jakaś new wersja ?? DAWAJ FOTY :[

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Szczepan » wt 05 lip, 2011

RADI, no i jak będą te foty :D Jestem bardzo ciekaw jak wygląda :)

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Pawlos312 » śr 06 lip, 2011

RADI, dawaj te foty ! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Żaba » śr 06 lip, 2011

dawaj foty pewnie masz simsona na module i masz już końcowe produkcja wyremontuj go i zarobisz na nim nie zła sumkę :P
Obrazek



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl