Ostatnio kupiłem sobie simka s53 wersje enduro
( wyższe przednie amortyzatory i wieksze kolo wogole inna budowa )
miał mieć simek 90/50 a jest 50cm3 ... NIestety ale 90 sie zrąbało .
Powiem tak, simek jest dosyć wyjechany, pierscienie trzeszcza, manetki lataja, kierunki przyklejone taśmą ., kolo krzywe i wogole troche do roboty jest.
I ten simson w TAKIM stanie leci 65km/h - sprawdzane AUTEM więc na 100% a przyśpiesza lepiej niż skuterki
Ojciec mi dużo opowiadał o możliwościach simsona ale ja mu nie wierzyłem, teraz to się zmieniło bo to na serio super maszyna. Co prawda aprilia lepiej przyspieszała - ale w miescie te 6 biegów to porażka
Co chwile wajchować i ciągle masz te 7-10 tys obr.
DZISIAJ simsonkiem latałem po lesie, po polach ( zboże miałem ponad pasem
) i simer dawał rade
Jutro bd wymieniać pierścienie i zarzuce jakiś filmik na yt jego zdolności
W najbliższym tygodniu planuje :
-Manetki
-Kierunki
-Cyl 60cm3, kompletny
-Odświeżenie ramy
-Nowa opona tył.
-Nowe gumy podnóżek i kopki
-i niektóre drobiazgi
jutro będą zdjęcia i wogóle; p









DAWAJ FOTY 

