Przed Vectrą miałem Zipp-a Salmo ; ) Już go przedstawiałem
Mam nadzieję, że samochód tu nie będzie przeszkadzał
Wyposażenie :
- el. przednie szyby
- el. lusterka
- szyberdach
- wspomaganie kierownicy
- ABS
- podświetlane lusterka w zakładkach słonecznych dla kierowcy i pasażera
- centralny zamek
- regulowanie wysokości fotela kierowcy
Moim skromnym zdaniem niezłe wyposażenie jak na ten rocznik
Perspektywy :
- car audio
- jakieś ciekawe alumy
- soczewki przód
- zmiana zegarów
- ogólne odpicowanie
- swap
Blachy bez rdzy, porobione nadkola, progi. Nowa chłodnica, akumulator, tylne amory
I to będzie chyba na tyle ; ) Jak będę miał więcej fotek, to dorzucę
! Pozdrawiam .
W Viki pomalowałem jedno wyblakłe lusterko, i atrapę grilla na czarny mat
Dużo lepiej wygląda





