• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Vectra ;)

Zaprezentuj swoje cztery kółka.
Awatar użytkownika
`ValentinO RosSi~
Uczeń
Uczeń
Posty: 45
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Vectra ;)

Postautor: `ValentinO RosSi~ » wt 03 maja, 2011

Tak więc chciałbym przedstawić moją VA 1991r. 1.8i + LPG :)
Przed Vectrą miałem Zipp-a Salmo ; ) Już go przedstawiałem ;]
Mam nadzieję, że samochód tu nie będzie przeszkadzał ;]

Wyposażenie :
- el. przednie szyby
- el. lusterka
- szyberdach
- wspomaganie kierownicy
- ABS
- podświetlane lusterka w zakładkach słonecznych dla kierowcy i pasażera
- centralny zamek
- regulowanie wysokości fotela kierowcy

Moim skromnym zdaniem niezłe wyposażenie jak na ten rocznik ;)

Perspektywy :
- car audio
- jakieś ciekawe alumy ;)
- soczewki przód
- zmiana zegarów
- ogólne odpicowanie
- swap


Blachy bez rdzy, porobione nadkola, progi. Nowa chłodnica, akumulator, tylne amory ;)


I to będzie chyba na tyle ; ) Jak będę miał więcej fotek, to dorzucę ;) ! Pozdrawiam .

Obrazek

Obrazek

Obrazek



W Viki pomalowałem jedno wyblakłe lusterko, i atrapę grilla na czarny mat :D

Dużo lepiej wygląda ;D

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 03 maja, 2011 przez `ValentinO RosSi~, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Vectra ;)

Postautor: choinka » wt 03 maja, 2011

Co do tych amorów to wymieniałeś amortyzator czy sprężynę czy też może obie części?
A swap na co? ;d Co chcesz wstawić ?

Awatar użytkownika
`ValentinO RosSi~
Uczeń
Uczeń
Posty: 45
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Re: Vectra ;)

Postautor: `ValentinO RosSi~ » wt 03 maja, 2011

Zmieniał to poprzedni właściciel, więc nie wiem, ale patrzyłem na kanale, to chyba amortyzatory. Nie wiem jak sprężyny. :P

A swap na minimum 2.0 8V 115KM, ale wolał bym 2.0 16V 150KM, albo 2.6 V6 ;)

stepien0601

Re: Vectra ;)

Postautor: stepien0601 » wt 03 maja, 2011

a nie lepiej swap na diesla? :D

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Vectra ;)

Postautor: choinka » wt 03 maja, 2011

Aha no spoko :) W audi zmienialiśmy amory ostatnio bo skakała jak piłeczka xD
Z silnikiem ambitnie :) Taki 2,6 by gadał ;d
stepien0601, chyba się tak nie da bo ma całkiem inny zapłon itp.


Awatar użytkownika
`ValentinO RosSi~
Uczeń
Uczeń
Posty: 45
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: SuwaÂłki

Re: Vectra ;)

Postautor: `ValentinO RosSi~ » wt 03 maja, 2011

Się da, ale dużo zabawy. Zależy mi na plug & play czyli 150KM max, bo do 2.6 V6 już przeróbek więcej trzeba wprowadzać.

A przy tej budzie (1090kg) to 150km będzie szło ;D

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Vectra ;)

Postautor: choinka » wt 03 maja, 2011

Mhm. No 150KM to już coś ;d

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Vectra ;)

Postautor: Tłoku » śr 04 maja, 2011

Nawet fajna vectra Tylko Lipa Bo LPG :P

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Vectra ;)

Postautor: ZiomeK » śr 04 maja, 2011

To kupuj mądralo PB95 samo :D
Vectra jak Vectra :D Gdyby to było B albo Omega to bardziej by mi się podobało, ale niczego sobie wozidełko :P
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Vectra ;)

Postautor: Tłoku » czw 05 maja, 2011

Ziom97, Niby masz racje ale jak masz gaz to auto jest o wiele slabsze :D

kropla1
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Vectra ;)

Postautor: kropla1 » czw 05 maja, 2011

Tłoku pisze:ak masz gaz to auto jest o wiele slabsze :D


ty widział kiedy smoka...... Przy tych 70-80KM to jest praktycznie odczuwalne...

Awatar użytkownika
Favo
Weteran
Weteran
Posty: 294
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: Grant

Re: Vectra ;)

Postautor: Favo » czw 05 maja, 2011

kropla1, 80km to by miało jak było nowe :D

Awatar użytkownika
Tłoku
Weteran
Weteran
Posty: 378
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Lokalizacja: Opolskie :)

Re: Vectra ;)

Postautor: Tłoku » pt 06 maja, 2011

Favo, Haha Dobrze powiedziales :P

kropla1
Uczeń
Uczeń
Posty: 30
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: MaÂłopolska

Re: Vectra ;)

Postautor: kropla1 » pt 06 maja, 2011

dla tego napisałem 70-80

Awatar użytkownika
imbirek
Majster
Majster
Posty: 101
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Vectra ;)

Postautor: imbirek » pt 06 maja, 2011

Zależy chłopaki :P Zwykła instalacja gazowa zabiera jakieś 6-8 KM a sekwencyjna nie zabiera praktycznie nic :)
"ChoĂŚ bym PĂŞdziÂł CiemnÂą DolinÂą,
ZÂła SiĂŞ Nie UlĂŞknĂŞ -
Bo Halogen W MotĂłrze Mym Tkwi..."

MĂłj Ogar 900 --> http://imbirek22.mojemoto.pl/ (komentarze mile widziane) ;)



Wróć do „Nasze samochody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl