







RADI pisze:Dargas, Rolkę od crossa ? tzn. ?





Tłoku pisze:A to dlatego ci haczyło.W ogarze jest dużo miejsca Zresztą ,Wilku ma założone to sobie zobacz jak u niego to wygląda.

To jest to samo co umnie prawie tzn ta sama rama silnik tylko inna obudowa.. ja mam z 1,5-2 cm luzu miedzy łańcuchem a wahaczem 











samoo96 pisze:Jestem przekonany z tego co wiem że ma taką samą rame jak u mnie..

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości