




modó³ wm mugen sport cdti







Złożyłem na dwóch cewkach i sobie pomykałem od czasu do czasu. Potem odkręciło mi się magneto i rozwaliło mi wpust na klin naprawiłem to ale było ciężko i sobie latam jakoś
Dziś postanowiłem założyć kranik podciśnieniowy ale czy to jest też pompka to nie wiem
Moc, przyśpieszenie i prędkość max nic się nie zmieniły
Cyka jak złoto naprawdę polecam 

mój ukochany project
fajne to z króćcem wymyśliłeś


Niestety byłem tak napalony że pokażę wam tylko efekt końcowy


A ta sonda jest tak wysoka jak to żeberko praktycznie 

Mogłeś chociaż dać czarny sylikon 





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości